Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil – zásuvka s „bajpasem“

Antikutil – zásuvka s „bajpasem“

Někdy je to tak, že zásuvce i majitelům koupelny ve starším domečku je zima...

reklama

Řešení je jednoduché. Pořídit si otopný koupelnový žebřík a je to. Nedostatek prostoru na stěně přesně vymezil místo nového topení a ten vyšel přesně před zásuvku. Instalatér to neřešil a nikdo nebyl doma. Topení hřeje, tak co. Vše funguje, ale pouze jen do té chvíle, než si chceme v koupelně zapnout holící strojek nebo fén a ono to nejde. A to nejen proto, že zásuvka měla ochranný otevírací kryt. Žebřík prostě odklápěcí není. Ještěže je majitel zručný kutil. Kde je elektrika a kabely, je i cesta.

Fén i něco jiného si zapnete a zásuvce a majitelům už jistě není zima, ale koupelna tímto „elektrobajpasem“ určitě nezkrásní.

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil aneb léčba elektrošokem 9  fotek

Antikutil aneb léčba elektrošokem

Jsem docela odolný a nebojácný. Z málo čeho mám respekt. Třísky z rukou vyndavám nožem. Když mě pokousala před lety pila a nechala si dva prsty na pam ...


Antikutil - kabely a tupé rohy, to je láska má 10  fotek

Antikutil - kabely a tupé rohy, to je láska má

I mistr tesař se někdy utne - to už jsme v této rubrice konstatovali několikrát. Dnes máme pro vás příklad z koupelny, kuchyně a pracovny - bezpečnost ...


Antikutil v koupelně i před domem 8  fotek

Antikutil v koupelně i před domem

Snaha vylepšit svá obydlí má někdy opravdu „zajímavé“ výsledky, ať už se snahy týkají praktických zlepšováků nebo jen dekorace.


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×