Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil – budete-li stavět, prověřte si všechno, i trubky

Antikutil – budete-li stavět, prověřte si všechno, i trubky
Připravujete se na stavbu nebo rekonstrukci? Pečlivě vybírejte nejen stavební materiály. Prověřte si projekty a práci firem, ať nedopadnete jako obyvatelé domů na našich fotografích.
reklama

Dodatečné zastřešení

Tuto fotografii jsme pořídíli na dovolené. Zastřešení průchodu mezi dvěma domy a odvod vody vymýšlel někdo opravdu „hlavou“. Vypadá to, že okap ústí do dešťosvodu pod stříšku a pak neznámo kam do domu. Aby to vodu bavilo, má ještě po cestě pár schůdků. Nebo, že by to nebyl okap, ale vývod z bytových klimatizací? To se nám bohužel nepodařilo zjistit. I když možná jde jen o moderní umění.

Přístavba a vedení plynu

Přístavbu dílny provedl někdo trošku „horkou jehlou“. Materiál co dům dal (skoro to vypadá co skládka dala). Vedení plynu se domýšlelo jaksi dodatečně, ještě že udělali odbočku vedení alespoň nade dveře a není potřeba trubky přeskakovat.

Nové domy a elektrické vedení aneb uliční čára v plotě

Nová zástavba v menším městě. Při plánování parcel nějak zapomněli na to, kde vede uliční čára. A protože majitelé nechtěli posunout ploty a ztratit kus pozemku, nezbylo jim nic jiného, než zabudovat sloupy veřejného osvětlení přímo do plotu. A podle předpisů musí být vedení přístupné zvenku. Takže v zídce plotu bylo třeba nechat okýnko na dvířka.

Autor: PePa (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - renovací k horšímu 4  fotek

Antikutil - renovací k horšímu

Ne vždy renovace nebo rekonstrukce vylepší stávající stav a při tom je to často jen proto, že ji provádějí neodborníci nebo zkrátka lemplové.


Antikutil v kuchyni 5  fotek

Antikutil v kuchyni

Antikutilové se vyskytují všude, takže i v kuchyni. Dnes sice nejde o život, ale i tak je to téměř k nevíře. A co vy? Projděte se po svých bytech, cha ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×