Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - umění řeckých řemeslníků

Antikutil - umění řeckých řemeslníků

Užíváte si dovolenou v Čechách nebo v cizině, kocháte se krásami přírody, historií i atrakcemi v turistických letoviscích? Možná občas zahlédnete také dílo místního antikutila, stejně jako náš kolega v Řecku. Vyfoťte, pošlete, okomentujte, budeme se těšit my i ostatní čtenáři.

reklama

Letní dovolenou už má někdo za sebou, někteří se na ni teprve těší, ale i zážitky z loňských jsou určitě stále čerstvé. Pamatujete si ještě, jak jste si pěkně zanadávali na netekoucí sprchu, kabely ze zdi, či špatný odpad? Nebo na hlučnou lednici, okna do zdi, či na nemožnost dovřít dveře?

Možná má někdo z vás v záplavě fotek z dovolené i některé zdařilé kutilské kousky, které by se do naší galerie hodily. Pokud ano, myslím si, že se u nich minimálně dobře zasmějeme.

A tady je "umění" řeckých řemeslníků.

Uzlík neposeda

Při pohledu na tyto fotky si vzpomenu na slogan "Neříkej mi sklerotiku, vždyť na každém kapesníku, mám uvázaný veliký uzel..." Řečtí elektrikáři jsou opravdu fajnšmekři, jelikož uzle opravdu umí. A myslím, že převaha "ambuláků" o tom svědčí. Záhadou ovšem je, že jim tyto elektrické rozvody fungují a revizáci tyto spoje tolerují. Hm, asi proto, že i elektřina a revizák má v Řecku prostě pořád "maňánu".

Koupelna na baterky

Nemusím všem, kdo jste byli někdy na řeckých ostrovech, vysvětlovat problém řeckého WC. Prostě mají úzké roury a toaletní papír hází vedle do odpadního koše. Samozřejmě ty použité. No, nic moc.

Také sprchy mají běžně tu funkci, že umí zaplavit celý pokoj či apartmán. A pokojské se pak diví, že má host velkou spotřebu ručníků a hadrů.

Pro ukázku z řecké koupelny mám dva úsměvné případy vybavení koupelny. A to nejdříve velmi laicky zapojeného ventilátoru, kde autor asi zapomněl, že tam někdy vůbec nějaký větrák bude. A pak držáku na ručník, který se může stát i závažím, spadnuvším na váš palec. Že by někdo tu tyč uřízl krátkou? No nevadí, vždyť ono se to přeci takhle "zašprajcne".

Pokud máte i vy takové podařené fotografie z vaší dovolené, pochlubte se s nimi a my je rádi vystavíme. Fotografie nám můžete poslat na email redakce@ceskykutil.cz.

Váš Kutil Pepa

Autor: PePa (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - klíče, zámky, branky 8  fotek

Antikutil - klíče, zámky, branky

Klíče, zámky, mříže - někdy se bez nich neobejdeme, jindy jsou spíš na ozdobu. Ovšem ty v našem antikutilovi? Posuďte sami.


10 tipů, jak se nenechat napálit řemeslníky 4  fotek

10 tipů, jak se nenechat napálit řemeslníky

S řemeslníky je zkrátka potíž. Není jich zrovna nadbytek, a když už nějakého seženete, málokdy odvede bezchybnou práci. Z výzkumu Raiffeisen staveb ...


Co si myslí řemeslníci sami o sobě a o svých klientech? 8  fotek

Co si myslí řemeslníci sami o sobě a o svých klientech?

Co si myslí řemeslníci o své vlastní poctivosti? Zde je vidět, že na všechny otázky z ankety odpovídali podle svého nejlepšího vědomí a svědomí – p ...


Antikutil - když nám teče za nopovku 7  fotek

Antikutil - když nám teče za nopovku

Vlhkost je problém většiny starších nepodsklepených domků. Já v jednom takovém také bydlím. Naštěstí jde jen o lokální místečka. Když je vlhkosti v ...


Antikutil - naložit a přežít 5  fotek

Antikutil - naložit a přežít

Vozíček je nesporně užitečný pomocník nás kutilů a věčných převážečů čehokoliv. Stejně jako nomádi brázdíme silnice a vozíme vše, co se vejde.


Antikutil - trubky a okapy aneb kterej trouba…. 9  fotek

Antikutil - trubky a okapy aneb kterej trouba….

Antikutilů v koupelně už jsme si v téhle rubrice ukázali spoustu, tady je náš další „úlovek“, myslím, že dlouhých komentářů není třeba. A okapy, které ...


Antikutil – království za hmoždinku 7  fotek

Antikutil – království za hmoždinku

Jako dnešní téma pro antikutila jsem zvolil hmoždinky. Každý z nás určitě někdy přidělával poličku či skříňku pomocí hmoždinek. A nebo u toho minimáln ...


Antikutil - budiž světlo 7  fotek

Antikutil - budiž světlo

Odborník žasne, laik se diví. Kreativita některých lidí občas nezná hranic. Malá chaloupka u hradu Landštejn, předělaná na sezonní hospodu, mě zase j ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×