Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

ARISTON ANDRIS LUX ECO – tak kompaktní a tak úsporný

ARISTON ANDRIS LUX ECO – tak kompaktní a tak úsporný

Pokud uvažujete nad koupí nového ohřívače vody do svého rodinného domu či na chalupu, ale i kamkoli jinam a přejete si výrobek, který nezabere moc místa, bude výkonný a umožní flexibilní instalaci, doporučujeme ARISTON ANDRIS LUX ECO. Kromě uvedených předností nabízí také bezpečnostní funkci ECO EVO pro maximální úsporu energie. V segmentu malých ohřívačů do 30 litrů je zařazen v nejlepší možné energetické třídě A dle směrnice o Ekodesignu (ErP).

reklama

Elektrické ohřívače vody řady ARISTON ANDRIS, do které patří i nový ANDRIS LUX ECO šetří energii i místo v domácnosti. Díky kompaktním velikostem je možné je instalovat nad i pod umyvadlo či dřez.

ANDRIS LUX ECO je nejvyšším modelem v celé řadě a doplňují ho modely ANDRIS LUX a ANDRIS R uvedené na trh v loňském roce. Všechny tři modely jsou v nabídce se zásobníky o velikostech 10, 15 a 30 litrů. 30litrový zásobník poskytne dostatek teplé vody pro vysprchování a použití umyvadla či dřezu i pro více osob.

Novinka - ANDRIS LUX ECO

Mimořádně úsporný zásobníkový elektrický ohřívač vody s prémiovým designem a kompaktními rozměry. Podle směrnice o Ekodesignu se 30l varianta ANDRIS LUX ECO řadí do nejlepší možné energetické třídy A a patří tak k nejúspornějším modelům ve své kategorii. K tomu přispívá i přesná digitální regulace teploty, elektronický termostat a nová funkce ECO EVO, která snižuje spotřebu elektrické energie potřebnou pro ohřev vody, a to až o 15 %. Tato funkce rozpozná potřeby a zvyklosti obyvatel a podle toho co nejúčinněji reguluje svůj provoz. Rychlý ohřev vody v zásobníku zajišťuje výkonné topné těleso (2kW). O udržení horké vody po dlouhou dobu se stará silná polyuretanová izolace.

ZAJÍMAVOST: Používáním funkce ECO EVO u ohřívače ANDRIS LUX ECO ušetříte až 82 kWh za rok. To je jako mít spotřebu lednice A++ po dobu 5 měsíců zdarma!

Ve své kategorii je ANDRIS LUX ECO prvním ohřívačem s elektronickým termostatem, který společně s inteligentním LED displejem s indikací teploty umožňuje přesnou a jednoduchou regulaci ohřevu vody. Vnitřní ocelová nádrž je opatřená titanovým smaltem pro dlouhou životnost. Konstrukce ohřívače je chráněná proti postříkání vodou.

ANDRIS LUX ECO je dále vybaven bezpečnostními funkcemi ABS, které chrání spotřebič před možným poškozením a zaručují dokonale bezpečné užívání:

  • Ochrana proti přehřátí: v případě poruchy zablokuje elektronický termostat ohřev vody a zamezí přehřátí nebo dokonce poškození topného tělesa.
  • Ochrana před zamrznutím: ohřívač brání, aby teplota vody v zimě klesla pod 5°C, a to i když je vypnutý (je potřeba ponechat jej zapojený).
  • Automatická diagnostika ohřevu na sucho: pokud je v nádrži nedostatek vody, zastaví se ohřev.
  • Anti-Legionella: jednou měsíčně spotřebič automaticky zvýší teplotu na 65°C, aby zlikvidoval případně přítomné bakterie Legionella a zajistil tak zdravotní nezávadnost vody.

DOBRÁ RADA: Pro snadnou a rychlou dostupnost teplé vody, je možné nainstalovat kompaktní ohřívač ANDRIS LUX ECO pod umyvadlo či dřez nebo nad něj. Čím blíž ohřívač nainstalujete k umyvadlu nebo dřezu, tím menší jsou tepelné ztráty ve vodovodních trubkách. Snižuje se tím spotřeba elektrické energie a omezuje plýtvání a teplá voda teče okamžitě po otočení kohoutku.

Cena ohřívače ANDRIS LUX ECO je od 4 441,- Kč s DPH. Více informací na www.ariston.com.

Autor: ARISTON (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Chytré a úsporné ohřívače vody VELIS EVO 5  fotek

Chytré a úsporné ohřívače vody VELIS EVO

Nové elektrické zásobníkové ohřívače vody VELIS EVO PLUS a VELIS EVO nastavují nový standard pohodlí. Dotykový displej s chytrými funkcemi, rychlý ...


Praktická knihovna do zkoseného podkroví - 1. díl 19  fotek

Praktická knihovna do zkoseného podkroví - 1. díl

Nevyužívaný prostor v podkroví dlouho čekal na své využití. Jelikož všichni rodinní příslušníci jsou milovníci knih a ty už se na ně valily a přetékal ...


Houpačka 13  fotek

Houpačka

Spoustu radosti pro svého potomka můžeme připravit za jedno odpoledne z latěk 2 cm silných a z kulatinky průměru 3 cm nebo násady od smetáku. Stačí ná ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
1
Pojezd sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 8.11.2016 10:00 Lucie
2
Jak odstranit lak Koupelny
Poslední příspěvek: 9.10.2016 07:25 Tig
0
Nefunkční přepad vany Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Pavel
0
instalace sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jiří
0
Paneláková koupelna svépomocí Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milan
0
Reklamace vany Bette Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jana
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
2
Jak odstranit lak Koupelny
Poslední příspěvek: 9.10.2016 07:25 Tig
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
Pojezd sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 8.11.2016 10:00 Lucie
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×