Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Brudra - oblékněte se pohodlně a prakticky i na jarní práce

Brudra - oblékněte se pohodlně a prakticky i na jarní práce

Jaro se hlásí o vládu a na zahradě i kolem domu je spousta práce. Teplé paprsky slunce vylákaly mnohé kutily ven jen v kraťasech a tričku, ale počasí je teď opravdu aprílové a i oděv na práci je tomu potřeba přizpůsobit. Brudra to má vymyšlené, podívejte se s námi.

reklama

Jak to ale vyřešit, když se počasí chová opravdu aprílově, chvilku je teplo, že přemýšlíme o napuštění bazénu, a chvíli fouká a prší tak, jako by měl přijít podzim. Převlékat se kompletně do různých kombinéz nebo naopak kraťasů několikrát za odpoledne člověka nebaví, ale nastydnout nebo zbytečně potit se také nechce.

V kolísavém jarním počasí rádi využijeme i nejrůznější vesty. Když se do toho sluníčko trochu opře, vesta přehozená přes triko má spoustu kapes a při tom zbytečně nehřeje, ale když zrovna zafouká, vejde se pod vestu ještě mikina s dlouhým rukávem, kapsy naplněné potřebným zůstanou a co se nevejde do vesty, dáme do kapes a poutek u kalhot

Při práci na zahradě nebo okolo domu využijeme spíš montérkové kalhoty nebo kraťasy a bundu, než kombinézu nebo overal. Když zasvítí sluníčko, je jednodušší sundat bundu a zůstat v triku než převlékat celou kombinézu.

Montérkové kalhoty, ať už s laclem nebo bez něj, mívají spoustu užitečných kapes a poutek, takže třeba na stříšku pergoly vylezeme pohodlně i s potřebným kladívkem a krabičkou hřebíků, zastrčenými v poutku a kapse.

Pokud si potřebujeme k práci kleknout, ať už u záhonu nebo při opravě střechy, zesílené kolenní partie budou určitě pohodlnější, než klečet s holými koleny.

Naopak při sekání trávníku okolo domu, kde nehrozí odletující kameny, si klidně vezmeme kraťasy a triko, proti slunku kšiltovku a jde se na to. A když náhodou trochu foukne vítr, přehodíme přes triko vestu.

Práce s vodou při umývání bazénu či terasy by měla být čistá, řekneme si možná, ale opak je pravdou. Je až skoro neuvěřitelné, kolik prachu a špíny se nachytá na okraj bazénu, do spár terasových prken nebo na schody. Když se pustíme do práce s tlakovou myčkou, odletující nečistota si najde cestu i na naše kalhoty. Pak je lepší mít na sobě montérky, které po práci hodíme do pračky a vypereme na vyšší teplotu, kterou jejich materiál bez problémů snese, než se trápit s čištěním skvrn na riflích nebo oblíbených domácích teplákách.

Zkrátka, co se týká oblečení pro práci, Brudra ví, jak na to. Pracovní oděvy jsou vyrobené z materiálů odolávajících vysokým teplotám při praní, odírání při styku s hrubými povrchem a špínou, uchrání nás před odkapávajícím olejem nebo barvou i před odletujícími větvičkami a třískami při zpracování dřeva. Nesmíme také samozřejmě zapomenout na dobré boty a ochranné prostředky, přesně podle práce, kterou se chystáme provádět.

Stačí se jen podívat na stránky nebo do některého z kamenných obchodů a vybrat si, co potřebujeme a co se nám líbí. I to je totiž důležité abychom se při práci cítili dobře.

Autor: Petra, HobbyPRstudio (text a foto)

Související články

Udělejte radost dárkovým poukazem BRUDRA 2  fotek

Udělejte radost dárkovým poukazem BRUDRA

Lámete si hlavu nad dárkem pro svého tatínka, dědu, kamaráda či kolegu kutila? Nápad by tedy byl – pracovní tričko, montérky nebo boty by určitě ud ...


Montérky Brudra - být viděn a přežít 22  fotek

Montérky Brudra - být viděn a přežít

Dny se sice pomalu začnou prodlužovat, ale ještě chvíli budeme vstávat do tmy a stmívat se bude dříve než by se nám líbilo. S tím nic nenaděláme, t ...


Obuv pro všechny profese 9  fotek

Obuv pro všechny profese

Není bota jako bota, bez dobrých bot se však neobejdete ve volném čase ani v práci. Nic vám na staveništi nepomůže přilba na hlavě, když v obuvi bez p ...


Nákup pracovního oblečení bez peněz? Známe výherce poukázek. 4  fotek

Nákup pracovního oblečení bez peněz? Známe výherce poukázek.

Trička, kalhoty, montérky, pracovní boty, vesty, košile, bundy, pracovní rukavice nebo čepice... to je jen malý výčet toho, co můžete pořídit u Bru ...


Brudra - pracovní oblečení může slušet všem 16  fotek

Brudra - pracovní oblečení může slušet všem

Jaro v plném proudu, léto za rohem a na zahradě spousta práce. To je každoroční scénář těch, co mají zahrady, zahrádky, chalupy či chaty. Kromě pot ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
4
Starší kleště Nářadí
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:26 Ondřej
1
Kupa dreva Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 22.6.2019 14:10 Dušan Buvala
1
1
Rozdíl mezi pilami Nářadí
Poslední příspěvek: 6.3.2019 20:02 Eliáš
1
Natření krokví Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 18.10.2018 08:42 Jakub
1
Rada s výběrem protahovačky Nářadí
Poslední příspěvek: 28.8.2018 14:41 Tomáš
2
Jak natrit stary kredenc Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 12.6.2018 19:36 Radek
5
vyvažovačka a zouvačka Bright Nářadí
Poslední příspěvek: 31.5.2018 19:07 Anna
2
Vibrační bruska - jak vybrat Nářadí
Poslední příspěvek: 9.4.2018 09:04 Osamělá
5
vyvažovačka a zouvačka Bright Nářadí
Poslední příspěvek: 31.5.2018 19:07 Anna
4
Starší kleště Nářadí
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:26 Ondřej
3
Výběr stolní pily Nářadí
Poslední příspěvek: 1.2.2018 10:24 Lukáš
2
Jak natrit stary kredenc Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 12.6.2018 19:36 Radek
2
2
Konstrukční problém Železo a zámečnické práce
Poslední příspěvek: 20.2.2017 19:56 kokot
2
Vibrační bruska - jak vybrat Nářadí
Poslední příspěvek: 9.4.2018 09:04 Osamělá
1
Kupa dreva Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 22.6.2019 14:10 Dušan Buvala
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×