Právě soutěžíme o:
vstupenky na FOR CARAVAN vstupenky na FOR CARAVAN
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

CEMEX přináší digitální revoluci do stavebnictví: CEMEX Go umožňuje řídit stavbu z mobilu i počítače

CEMEX přináší digitální revoluci do stavebnictví: CEMEX Go umožňuje řídit stavbu z mobilu i počítače

CEMEX Go je přelomová novinka jedné z vedoucích firem světového stavebního průmyslu, společnosti CEMEX. Veškerá komunikace se zákazníkem probíhá jednoduše, přehledně, transparentně a efektivně pomocí chytrého telefonu, tabletu, stolního počítače nebo dokonce chytrých hodinek.

reklama

CEMEX Go již využívají obchodní partneři v 20 zemích světa, což představuje více než 25 tisíc spokojených zákazníků. První objednávka pomocí nového integrovaného digitálního řešení CEMEX Go byla v Čechách zadána jenom pár desítek minut po spuštění nové komplexní služby od společnosti CEMEX.

Poznejte výhody CEMEX Go i vy!

Společnost CEMEX zavedla jako první v oboru stavebních materiálů jednotnou digitální platformu pro zefektivnění práce se zákazníky a zvýšení kvality služeb. CEMEX Go lze zjednodušeně popsat jako pohodlný způsob, kdy zákazníci očekávají, že si mohou produkty a služby jednoduše vybrat, objednat a sledovat jejich doručení prostřednictvím moderních komunikačních nástrojů – ať jsou to chytré telefony, tablety nebo počítače. A to bez časového a prostorového omezení, jinak řečeno – kdykoliv a kdekoliv.

CEMEX Go je průkopnickým nástrojem v odvětví stavebních materiálů zahrnujícím digitální řešení, prodejní kanál, který umožní zákazníkům objednat výrobky a materiály napřímo včetně všech detailů, jako je čas a místo doručení, způsob platby, atp. Komunikace se zákazníky probíhá na principu, který je dnes již běžně používán v bankovnictví nebo telekomunikacích, ale je uzpůsoben specifickým potřebám stavebního průmyslu.

Více o tom, jak funguje aplikace CEMEX GO napoví následující video:

Autor: Cemex (tisková zpráva)

Související články

CEMEX chystá pro své zákazníky novinku v podobě CEMEX Go 1  fotek

CEMEX chystá pro své zákazníky novinku v podobě CEMEX Go

Od pondělí 12. listopadu se i čeští stavebníci, zákazníci společnosti CEMEX, dočkají nové digitální platformy CEMEX Go. Jaké změny, inovace a výhod ...


Do stavby domu s CEMEX Elegohouse bych šel znovu 5  fotek

Do stavby domu s CEMEX Elegohouse bych šel znovu

Říká stavebník Jan Preisler, jehož dům v Chrustenicích u Berouna byl první referencí rozšířeného portfolia služeb společnosti CEMEX Elegohouse. Jak ...


Jak připravit stavbu na provádění litých potěrů 1  fotek

Jak připravit stavbu na provádění litých potěrů

Jak položit podlahovou krytinu má mnohý kutil nastudováno. Přípravu hrubého podkladu pro nosnou podlahovou vrstvu zvládneme na stavbě zřejmě také s ...


reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama

reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×