Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Cemex vás zve na veletrh FOR ARCH 2017

Cemex vás zve na veletrh FOR ARCH 2017

Přijďte se podívat na největší a nejnavštěvovanější stavební veletrh v České republice. I letošní FOR ARCH 2017 nabídne návštěvníkům soustu novinek a trendů v oblasti stavebnictví. Proběhne ve dnech 19. – 23. září 2017 v Praze na výstavišti v Letňanech. Ani letos na něm nebude chybět společnost CEMEX. Jakékoliv otázky a dotazy z oblasti cementových a anhydritových litých podlah vám rádi zodpoví odborníci ze společnosti CEMEX.

reklama

Navštivte stánek společnosti CEMEX v hale 1, v sektoru E, číslo 17.

Ve čtvrtek 21.9.2017 od 15.00 do 16.00 můžete v rámci veletrhu navštívit odborný seminář na téma Pěnobeton POROFLOW a síť ROCKMESH - efekty při použití v průmyslové podlaze. Seminář pro vás připravila společnost CEMEX ve spolupráci se společností ORLIMEX a iwtech s.r.o.

Budou zde prezentovány aktuální výsledky výzkumu a vývoje realizovaného v oblasti použití pěnobetonů pro zlepšování vlastností konstrukcí průmyslových podlah s využitím inovativních kompozitních materiálů.

O společnosti CEMEX

CEMEX je přední světový dodavatel betonových směsí, kameniva, písku, cementu a speciálních přísad do betonu. CEMEX nabízí i další moderní stavební materiály, které přináší mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací a zlepšení konečných vlastností konstrukcí. Použití těchto materiálů je navíc často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě.

Pro vaše stavební projekty vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry pro podlahy, samozhutnitelné betony, vymývané betony a pěnobetony. Nabízíme také realizaci základových desek a stropů s tepelnou izolací na klíč, nebo komplexní řešení pro realizaci průmyslových podlah.

Autor: Andrea (text), Andrea a Cemex (foto)

Klíčová slova:


Související články

Jak vybrat litý podlahový potěr 6  fotek

Jak vybrat litý podlahový potěr

Podlahové potěry jsou neodmyslitelnou součástí většiny podlahových skladeb, v nichž tvoří nosnou plochu pod finální nášlapnou vrstvu. Jsou na ně kl ...


Jakou podlahu do domu 4  fotek

Jakou podlahu do domu

Než si v bytě vybudujete podlahové topení nebo položíte dokonalou podlahu, bude důležité rozhodnout se správně. I v této oblasti se totiž vývoj pos ...


Litou podlahu snadno, rychle a už bez rizika 4  fotek

Litou podlahu snadno, rychle a už bez rizika

Dosáhnout toho, aby i v novostavbě byly všechny plochy dokonale rovné, je těžké. Vodováha a všelijaká laserová měřítka nám zpravidla prozradí neček ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×