Právě soutěžíme o:
plážovou osušku Isover plážovou osušku Isover
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

CEMEX zve na veletrh FOR PASIV

CEMEX zve na veletrh FOR PASIV

3. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb se koná v termínu 22. - 24. 1. 2014 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. CEMEX ELEGOHOUSE zde představí různé typy tepelně izolovaných základových konstrukcí pro nízkoenergetické a pasivní rodinné domy a to včetně vlastního konstrukčního systému ELEGOHOUSE. Ten využívá příhradové nosníky a polystyrénové vložky a budete si jej moct prohlédnout v řezu na modelu.

reklama

Tým našich odborníků bude připraven pro vaše dorazy. Doporučí nejvhodnější konstrukční řešení a dostatečnou úroveň zateplení pro Váš stavební projekt. Stánek CEMEX ELEGOHOUSE naleznete v hale č. 2, expozice číslo 2C23. Návštěvníci zde dostanou informace o realizaci základových a stropních konstrukcí pro energeticky úsporné domy či základovém systému ELEGOHOUSE s integrovanou tepelnou izolací.

CEMEX Elegohouse s.r.o. se specializujeme na provádění systémových tepelně izolovaných základů pro nízkoenergetické a pasivní budovy. Systémové řešení základové konstrukce nabízí vyšší spolehlivost a efektivnost tomuto druhu staveb. Zajišťuje kompletní dodavatelský servis: odborné poradenství, zpracování realizační dokumentace, kompletní dodávka na klíč.
V závislosti na podmínkách stavby doporučí nejvhodnější řešení tepelně izolovaných základů. Varianty: samonosná základová konstrukce Elegohouse s integrovanou tepelnou izolací, základová deska na vrstvě hutněného pěnového skla, základová deska na extrudovaném polystyrenu.
Odborníci vám rádi poradí, které konstrukční řešení je nejvhodnější pro váš projekt. Více na www.cemex.cz

FOR PASIV 2015 - 3. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb. Je jediný odborný veletrh v ČR se zaměřením na energetickou náročnost budov a šetrné budovy, připravovaný na základě poptávky vystavovatelů a v návaznosti na schválenou legislativu. Nabízí setkání odborné a laické veřejnosti. Po návštěvnickém úspěchu předchozích ročníků bude i letos součástí doprovodného programu veletrhu FOR PASIV Poradenské centrum. Konference „Stavíme rodinný pasivní dům“ nabídne každý den veletrhu jiné téma z oblasti pasivního bydlení.

Autor: CEMEX (tisková zpráva)

Související články

FOR PASIV: jak se bydlí majitelům prvních pasivních domů v ČR 3  fotek

FOR PASIV: jak se bydlí majitelům prvních pasivních domů v ČR

Zkušenosti prvních majitelů pasivních domů a rady odborníků na nízkoenergetické bydlení nabídne letošní veletrh FOR PASIV. Akce proběhne od 22. do ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×