Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Cemix novinky pro rok 2017

Cemix novinky pro rok 2017

Společnost LB Cemix má ve svém sortimentu hned několik novinek. Jsou jimi vláknem plněná omítka ACTIVCEM či vyztužená varianta oblíbeného výrobku Flexi štuk 043 bv. Rozrostla se také řada produktů určená k provádění kreativních povrchových úprav. Výrobce přichází s omítkou pro vytvoření imitace textury dřeva či s glitry, kterými docílíte třpytivého efektu na fasádách.

reklama

Omítka plněná vlákny se zvýšenou mechanickou odolností

Hlavní Cemix novinkou je pastovitá omítka ACTIVCEM plněná výztužnými vlákny, které významně propojují mikrostrukturu omítky uvnitř i na povrchu. Díky této speciální receptuře se omítka vyznačuje pružností, snadnou zpracovatelností a vysokou odolností vůči mechanickému namáhání i teplotním výkyvům. Fasáda s vysoce homogenní omítkou ACTIVCEM je na první pohled atraktivní a chrání fasádu před vznikem vlasových trhlin a napomáhá překrytí případných mikroprasklin, které mohou vzniknout v podkladních vrstvách. Díky přísadě postupně aktivovaného biocidu vázaného v mikrokapslích zajišťuje dlouhodobou ochranu vůči znečištění a mikroorganismům.

Pastovitá omítka ACTIVCEM je určená pro povrchovou úpravu klasických fasád i zateplovacích systémů. Omítka je dodávána v široké nabídce barevných odstínů v balení po 25 kg.

Omítka pro vytvoření imitace dřeva

Novinky Cemix vloni zaznamenaly obrovský úspěch se svou novou řadou kreativních omítek a technik MAGIC DECOR. Umožňují na fasádách vytvářet textury imitující kámen, cihly či pohledový beton. V letošním roce přichází výrobce s imitací dřevěného dekoru, který je v současné architektuře velice trendy a působí elegantně a nadčasově. Pomocí kreativní omítky MAGIC DECOR WOOD a vrchního lazurovacího nátěru DECOR LAZUR můžete na fasádě domu vytvořit dokonalou iluzi dřevěného obkladu v různém odstínu (borovice, pinie, ořech, dub atd.).

Stěny s efektními odlesky

Skvělé kreativní možnosti budou mít řemeslníci i díky další novince - speciálním glitrům a několika typům slídy, které se dají na fasádu nastříkat vzduchovou pistolí. Výsledkem je třpytivý efekt či jemně metalický nádech stěny. Glitry (DECOR GLITR) nebo slída (DECOR SLÍDA) se jednoduše aplikují pistolí na povrch čerstvě natažené pastovité omítky a dále se už nijak neupravují.

Nové barvy mozaiky

Sortiment oblíbených mozaikových omítek určených zejména na soklové partie budov doznává pro sezonu 2017 zásadní obměny barevných odstínů. Součástí nabídky je nejen 40 základních odstínů, ale také 9 jednobarevných odstínů barevné řady FULLCOLOR. Souběžně s úpravou receptury omítek a zlepšením jejich zpracovatelnosti tak zákazník získává zcela nové možnosti použití a kreativního ztvárnění fasád či interiérů i v oblíbených zemitých odstínech.

Flexi štuk 043 bv

Velmi oblíbený a polymerem modifikovaný vnější štuk dostává ke standardní verzi také variantu s přídavkem vyztužujících vláken s označením Cemix 043 bv. Štuk najde uplatnění na fasádách, které jsou opatřeny starými omítkami s drobnými trhlinami. Díky přídavku vláken má štuk zvýšenou mechanickou odolnost a zvýšenou schopnost překlenovat trhliny v podkladu. Hlavním použitím štuku tak budou zejména rekonstrukce a opravy starších objektů.

Tím ale výčet nekončí. Cemix letos přichází s opravdu velkou řadou novinek, která se týká nejen produktového portfólia, ale i služeb. Více na www.cemix.cz.

Autor: LB Cemix (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Fasáda prozradí mnohé o vás i vašem domě 8  fotek

Fasáda prozradí mnohé o vás i vašem domě

Křiklavé barvy asi nebudou doménou introvertních a konzervativních povah. Milovníci klasiky a střídmé elegance nejspíš vsadí na neutrální odstíny š ...


Mozaiková omítka Cemix pro Dětský domov Klánovice 2  fotek

Mozaiková omítka Cemix pro Dětský domov Klánovice

Společnost LB CEMIX, která patří mezi přední výrobce stavebních hmot na českém trhu, pomohla Dětskému domovu Klánovice.


Sádrové a vápenosádrové omítky 6  fotek

Sádrové a vápenosádrové omítky

Sádrové omítky – ještě donedávna ne zcela známý a rozšířený pojem mezi stavební veřejností. Léty prověřené a zažité používání vícevrstvých systémů a j ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
0
střecha podzemního domu Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Nová koupelna-vybavení Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 adéla malá
0
instalace odpadů pvc Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×