Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Chcete se stát kutilem? Zkuste nový Dremel 200 Series

Chcete se stát kutilem? Zkuste nový Dremel 200 Series
Podle kalendáře je sice léto v plném proudu, ale počasí nám dává pořádně zabrat. Spousta lidí má kvůli povodním sice úplně jiné starosti, ale jestli se rádi zabavíte v domácí dílně nebo si chcete kolem bytu a domu udělat drobné práce vlastnoručně, vyzkoušejte nový multifunkční nástroj Dremel 200 Series.
reklama

Na jaře přišel Dremel s novým dvourychlostním univerzálním nástrojem Serie Dremel 200. Tento model je ideální pro začátek prací s nářadím této značky. Snadno a pohodlně se používá a nabízí ověřenou kvalitu za přijatelnou cenu. Hodí se pro všechny činnosti, které kutil doma vykonává – tedy pro rytí, gravírování, vybrušování a broušení, pro řezání i leštění celé řady materiálů. Nářadí je vybaveno výkonným 125W motorem, který umožňuje pohodlně pracovat se vším příslušenstvím a nástavci Dremel.

Nářadí je kompatibilní s každým příslušenstvím a nástavci, a se standardně přiloženým příslušenstvím na obrušování, broušení a řezání kovů může uživatel hned začít pracovat.

Nástroj je opatřen závěsným třmenem k upevnění na lištu s nářadím. Má dvourychlostní převod 15 000 a 35 000 ot/min, který z něj činí univerzální nářadí pro začátečníky: zvládnou s ním totiž většinu činností kolem domácnosti i své koníčky.

Nový Dremel řady 200 dokáže řezat, gravírovat, brousit, vybrušovat, rýt i leštit… Díky své všestrannosti je řada Dremel výborným nástrojem pro začínající kutily.

Multifunkční nástroj Dremel řady 200 se dodává s pěti kusy kvalitního příslušenství: s brusným pásem a s 13 mm válečkem, s upínacím trnem, 1/8 palcovým brusným kotoučem z oxidu hliníku a se dvěma řeznými kotoučky o průměru 32 mm.

Více informací najdete na www.dremeleurope.com.

Autor: Elena a Dremel (text), Dremel (foto)

Související články

DREMEL Lithium-Ionen 10,8 V

10,8 V Li-Ion je prvním akumulátorovým mikronářadím na trhu, které využilo lithium-iontovou technologii akumulátoru. Akumulátor lze kdykoliv dobíjet, ...

Dremel Moto-Saw

Dremel Moto-Saw je kompaktní a snadno ovladatelná lupínková pila pro náročné detailní řezy v různých materiálech. Díky bohatému sortimentu různých pil ...

Pistole může i lepit 5  fotek

Pistole může i lepit

Pro spojování různých materiálů se odedávna používala lepidla – nejprve přírodního původu (rostlinné šťávy obsahující přírodní latex, klih ze zvířecíc ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×