reklama

Kartušový program i pro rybáře

Pokud chystáte opravdovou loveckou dovolenou, jejímž cílem je „tááákováhle“ ryba, měla by tomu vaše výbava odpovídat. Až totiž začnou brát i druhy, na něž se smí líčit také po soumraku, bude těžké chystat rybářské nádobíčko popaměti. Společnost Meva nabízí vcelku elegantní řešení.

Kartušový program i pro rybáře

Navazovat háčky s baterkou v zubech a nebo s čelovkou jde, ale světlo se chvěje a komíhá, takže žádná legrace to není. A co teprve když chcete mrskající se úlovek změřit? Není nad solidní světlo.

Svítí a hřeje

Ve svém kartušovém programu má Meva a.s. přesně to, co by se vám mohlo hodit: směrovou lampu na propan-butan. Její světlo neoslňuje, svítí tam, kam ho namíříte, takže se můžete věnovat prutu a záškubům vlasce.

Svítí a hřeje
Svítí a hřeje
Svítí a hřeje
Svítí a hřeje

Když se pak nad hladinu natáhne mlha a začne vám zima lézt za nehty, můžete lampu celkem jednoduše využít jako topítko, a to je na rybolovné výpravě třeba pod stan také záležitost náramně užitečná.

Svítí a hřeje
Svítí a hřeje

Pro směrovou lampu Faro, kterou uvedete do chodu ani ne za dvě minuty, se používá jednorázová propichovací kartuše KPO2001. Samotná lampa neváží ani tři čtvrtě kila, což při hledání toho „správného místečka“ nepochybně oceníte.

Připraveno ve spolupráci s www.meva.cz.

Publikováno: 5. 6. 2016, Autor: Jiří Jan a MEVA a.s. (text a foto), Profil autora: Redakce