Nenatírejte

Chcete příštích čtyřicet let prožít bez starání se o žlaby, svody a krytinu na svém domě, bez opakovaného natírání nebo dokonce výměny prorezlých či popraskaných okapů? Přejete si, aby za vás třicet let platil případné opravy střechy a okapů někdo jiný? Naše doporučení není prodat dům, sbalit batoh a jít objímat stromy, naopak rada zní, dopřejte sobě i domu to nejlepší a ušetřete si starosti, čas i peníze.

Nenatírejte

Současná doba fandí všemu, co nám dokáže ušetřit čas, peníze, námahu i starosti. Materiály jsou odolnější, pevnější, snazší na používání či montáž a s minimálními nároky na péči. Neusněte na vavřínech a při rekonstrukci nebo nové výstavbě se zajímejte o trendy, vlastnosti i záruky.

Plechy Lindab

Původem švédská firma LINDAB patří k největším výrobcům bezúdržbových materiálů z kvalitního švédského pozinkovaného plechu, který je po pasivaci již ve výrobě opatřený základním nátěrem a finální barevnou povrchovou vrstvou HB Polyester.

Plechy Lindab
Plechy Lindab
Plechy Lindab
Plechy Lindab

Lehké střešní krytiny, okapy, trapézové plechy Lindab, falcovanou krytinu, bezpečnostní prvky střech a další produkty skandinávské firmy LINDAB se vyrábí z nejkvalitnějšího švédského ocelového plechu s bezúdržbovou povrchovou úpravou. Výrobní závod i sklady se nachází v Čechách v Praze a na Moravě v Hustopečích, výrobky jsou tedy snadno a rychle dostupné. Vybírat můžete ze dvou desítek barev a odstínů, včetně metalických nebo atraktivního odstínu mědi.

Plechy Lindab
Plechy Lindab
Plechy Lindab
Plechy Lindab

Švédská ocel až s třicetiletou zárukou

Žárově pozinkovaný ocelový plech Lindab o tloušťce 0,5 - 0,7 mm je chráněn základní ochrannou a finální vrstvou Polyesteru (25µm), matný polyester (30 µm), nebo HB Polyesteru (50µm), který je nanášen již při výrobě svitků, nikoliv dodatečně na hotové výrobky.

Švédská ocel až s třicetiletou zárukou
Švédská ocel až s třicetiletou zárukou

Použitý materiál výborným způsobem kombinuje pevnost, houževnatost a tepelnou stabilitu oceli a rezistenci proti korozi a barevnou stálost ochranné vrstvy. Díky tomu dokáže po několik generací odolávat náročným klimatickým podmínkám bez nutnosti natírání nebo jiné zvláštní údržby. Výrobce uvádí životnost nejméně 40 let s garancí 15 až 30 let podle typu povrchu.

Více o produktu a službách firmy Lindab: www.lindabstrechy.cz; www.lindab.cz.

Autor: Lindab s.r.o. (tisková zpráva)

Související k tématu