Zajeďte si na FOR ARCH pro střechu

Navštivte v pořadí již 19. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH a získejte střechu TONDACH za 100 000 Kč zdarma! Na veletrhu, který proběhne od 23. do 27. září v Praze – Letňanech, vás čekají také ukázky posledních novinek i stavebních technologií

Zajeďte si na FOR ARCH pro střechu

Soutěž o střechu

Soutěž o střechu
Soutěž o střechu
Soutěž o střechu
Soutěž o střechu

Zájemci o pořízení nové střechy by měli určitě zamířit do expozice Cihlářského svazu Čech a Moravy, jež bude ve stánku č. 17 v hale 1. V jejím rámci bude probíhat prezentace společnosti TONDACH, která potěší jak zájemce o novinky, tak ty, kteří by rádi při výstavbě ušetřili. Zajímavou soutěž o střešní krytinu za 100 000 Kč připravila firma TONDACH společně s pořadatelem veletrhu, společností ABF. Zúčastnit se může každý, kdo správně vyplní soutěžní kupón a odhadne počet všech lidí, kteří se letos zapojí do hry. Výhru pak získá ten soutěžící, jehož odhad bude nejpřesnější. Vyhodnocení a vyhlášení výherce se uskuteční v sobotu 27. 9. 2008 v 15.00 hodin.

Novinka

Novinka
Novinka
Novinka
Novinka

Pro stavebníky, kteří se právě chystají na pokládku střechy, je určena novinka v sortimentu tašek „Stodo 12“ a „Falcovka 11“. Levé okrajové tašky jsou nyní vybaveny novou konstrukcí drážek. To umožňuje jejich napojení přímo na základní tašku. Pro položení střechy tak již není nutné pořizovat speciální tašky s oboustrannou naválkou. Díky tomu se výstavba urychluje, zjednodušuje i zlevňuje.

Prezentaci společnosti TONDACH naleznete v rámci stánku Cihlářského svazu Čech a Moravy v hale 1, blok A, stánek č. 17.

Více informací získáte na www.tondach.cz.

Autor: Tisková zpráva (Tondach)

Související k tématu