reklama

Kolekce CIUDADES: Ideální do horkého letního počasí

Kolekce pracovních oděvů CIUDADES je primárně vytvořena pro použiti v oblastech s teplejším klimatem. Skládá se z ucelené řady oděvů v široké barevné škále. Základem kolekce je workwearová řada vyrobená z odlehčeného materiálu LUMICOTEX® s gramáží 195 g/m² a složením 65 % polyester, 35 % bavlna.

Kolekce CIUDADES: Ideální do horkého letního počasí (Zdroj: Ciudades)

Kolekce CIUDADES tvoří hned tři produktové řady – základní BASIC, řada REFLEX doplněná reflexními pruhy a řada HI-VIS, která je navíc vyrobena z reflexivní tkaniny splňující normu EN ISO 20471.

Řada BASIC

Pracovní bunda, pasové i laclové kalhoty, overal a šortky jsou charakteristické jednoduchým střihem. Nápaditě řešený design kapes je pojicím prvkem cele kolekce. 

V klasickém BASIC provedení je kolekce CIUDADES nabízena v sedmi atraktivních barevných variantách.

Řada REFLEX

Pro vyšší bezpečnost a viditelnost při práci v oděvech kolekce CIUDADES je určena řada REFLEX, která střihově i barevně vychází z kolekce BASIC a je doplněna retro-reflexními pruhy na ramenou, rukávech a v pasové části pracovní bundy.

U kalhot, kalhot s laclem, overalu a šortek jsou retroreflexními pruhy našity ve spodní části nohavice.

Řada HI-VIS

HI-VIS – nejvyšší řada kolekce CIUDADES, splňující bezpečnostní třidu 1 a 2 normy EN ISO 20471, je vyrobena z lehké tkaniny v keprové vazbě ve složení 50 % bavlna a 50 % polyester.

Vysoký podíl bavlny zaručuje požadovanou prodyšnost při používání v teplejších oblastech a pracovních provozech. Prodyšnost a komfort je vedle složeni materiálu podpořen i jeho nižší hmotnosti. Použita tkalcovská vazba dodává tkanině potřebnou pevnost. Klasická barevnost v HI-VIS žluté a HI-VIS oranžové barvě je rozšířena o dvoubarevnou kombinaci barev HI-VIS a tmavě modré.

Ucelenou nabídku doplňuji trička, polokošile s krátkým i dlouhým rukávem, fleecové vesty a bundy, včetně bund softshellových, které barevně doplňuji celou kolekci pracovních oděvů CIUDADES.

CIUDADES_lines
Kolekce pracovního oblečení na léto (Zdroj: Ciudades)

Jedinečný materiál LUMICOTEX®

Směs 50% podílu bavlny a 50 % polyesteru dává materiálu LUMICOTEX výraznou vlastnost jeho prodyšnosti při práci v teplejších klimatických oblastech nebo pracovním prostředí.

Nízká materiálová hmotnost zároveň zvyšuje komfort nošení. Použitá tkalcovská twill vazba dodává tkanině potřebnou pevnost. Klasická barevnost v HI-VIS žluté a HI-VIS oranžové je rozšířena o dvoubarevnou kombinaci barev HI-VIS a tmavě modré.

Kompletní kolekci CIUDADES si můžete prohlédnout v našem katalogu. Pokud bychom měli vypíchnout jenom některé z produktů, pak bychom za všechny mohli jmenovat produkty Burgos, Malaga, Valencia, Vigo.

Materiál
Směs 50 % podílu bavlny a 50 % polyesteru dává materiálu LUMICOTEX výraznou vlastnost (Zdroj: Ciudades)

Nyní se můžeme pustit do rekonstrukce zahrady

Publikováno: 18. 8. 2022, Autor: Ciudades (text a foto) , Profil autora: Redakce