reklama

Tip na originální dárek pro rodiče

Narozeniny, svátky, Vánoce, výročí… Dárek pro rodiče vybíráme několikrát do roka. A tak není divu, že nám občas dojde inspirace. Střídat pořád dokola dárkový koš, kosmetiku a křížovky nebo knížky je celkem nuda, a pokud rodiče zrovna neužije na zážitkové pobyty, lázně a degustace, jsme celkem v koncích. Dobrá zpráva je, že za zážitkem není nutné cestovat a brát si kvůli němu třeba několikadenní dovolenou. Máme pro vás skvělý tip na dárek pro rodiče, na který budou ještě dlouho a rádi vzpomínat.

i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Originální dárek pro rodiče? Proč ne? Máme pro vás pár tipů (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Netradiční dárkové balení

Originální dárek pro rodiče nabízí e-shop Manboxeo.cz. Dárky pro muže, tedy tatínky, mají podobu ručně vyráběných dárkových Beden se zatlučeným víkem, do kterých se musí obdarovaný dostat přiloženým páčidlem. I když jsou tatínkové většinou dost zruční, dá jim takové páčení zabrat, protože Bedny jsou zatlučené opravdu poctivě.

Dárky pro ženy, kterými potěšíte maminku, jsou zase ručně vyráběné dárkové Truhly zamčené na zámek s číselným kódem. Aby se maminka dostala dovnitř, má dvě možnosti – buď vyluští zapeklitou indicii, nebo zámeček přeřeže přiloženou pilkou.

Tyto dárky pro rodiče můžete ještě vylepšit motivy s blahopřáním, 3D dřevěnými čísly, srdíčky nebo třeba fotografiemi. Dárkové balení, které jim přizpůsobíte na míru, si zcela jistě nechají jako krásnou skrýš na poklady nebo dokumenty. Zároveň jim bude připomínat to, jak moc vám na nich záleží. K dárkovým Bednám i Truhlám z e-shopu Manboxeo.cz můžete zdarma přidat osobní vzkaz.

Rodiče určitě potěší i dárkové balení plné voňavé zrnkové kávy a kávových specialit nebo třeba dárek pro gurmána
i (Zdroj: Manboxeo.cz)
Rodiče určitě potěší i dárkové balení plné voňavé zrnkové kávy a kávových specialit nebo třeba dárek pro gurmána

Zážitek, který si užijí oba

Obsah vybíráte ze spousty nabízených možností. Vhodný dárek pro rodiče je třeba dárková Truhla se zámečkem či dárková Bedna s páčidlem s kvalitním moravským vínem a delikatesami k němu. Rodiče ale určitě potěší i dárkové balení plné voňavé zrnkové kávy a kávových specialit nebo třeba dárek pro gurmána, který jim zprostředkuje ochutnávku vytříbených a poctivých delikates z rodinných firem.

Samozřejmě můžete originální balení pojmout i jako společný dárek pro rodiče, ať už se rozhodnete pro dárkovou Bednu či dárkovou Truhlu. Buď budou oba rodiče luštit kód, nebo se oba chopí páčidla, na přání za malý poplatek lze totiž přidat páčidla hned dvě. V takovém případě volte obsah, který je potěší oba. Společně si určitě rádi vychutnají kvalitní čokoládové speciality z nejlepších německých i jiných čokoládoven a nebo tradiční delikatesy z různých koutů Evropy v dárkové Bedně či Truhle ze světa.

Vhodný dárek pro rodiče je třeba dárková Truhla se zámečkem
i (Zdroj: Manboxeo.cz)
Vhodný dárek pro rodiče je třeba dárková Truhla se zámečkem

Vtipný dárek pro rodiče

E-shop Manboxeo.cz má ale v nabídce ještě jeden povedený dárek pro rodiče. Jsou jím MiniKloni, polštáře ve tvaru postavičky oblečené ve vámi vybraném oblečku a s fotografií místo obličeje. Vyberte například MiniKlony Super Máma a Super Táta, nahrajte místo obličeje fotografie vašich rodičů a pak už jen sledujte pobavený výraz, až svůj dárek vytáhnou z dárkové krabice. Nebo se do MiniKlona můžete stylizovat vy či vaše děti a dát svým rodičům vtipný dárek, aby se jim tolik nestýskalo po vás nebo po vnoučatech.
Originální dárky pro všechny najdete na Manboxeo.cz.

Tip na dárek pro ženy vlastní výroby:

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Publikováno: 10. 1. 2022, Autor: Manboxeo.cz (text a foto), Profil autora: Redakce