reklama

Vyrobte si vlastní držák na šroubováky

Pořádek v nářadí je základním předpokladem, jak vždy najít přesně to, co právě potřebujeme použít, a proto je držák na šroubováky výborný pomocník. Většina z nás má však šroubováky ledabyle poválené v šuplíku či někde na stole nebo ponku. S naším držákem je budeme mít vždy srovnané a připravené pro práci. Poradíme vám, jak vyrobit úplně jednoduchý vychytaný držák.

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Držák na šroubováky pro pořádek v dílně

Každý správný kutil by měl vždy vědět, kde se nachází jeho nářadí, a proto je držák na šroubováky přesně takový pomocník, kterého v dílně potřebujeme. Jedná se o úplně triviální věc, kterou zvládne vyrobit každý z nás.

Pro výrobu držáku na šroubováky budeme potřebovat pouze nepoužitou vodovodní trubku a akušroubovák. Trubku upneme do svěráku, aby se nám lépe pracovalo, a za pomoci metru vyznačíme místa, kde následně vyvrtáme díry. Vrtat musíme skrz celou trubku, abychom mohli následně umístit šroubováky na své místo.

Do trubky vyvrtáme díry
i (Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.)
Do trubky vyvrtáme díry

Vyrobený držák na šroubováky je hotový. Jednotlivé šroubováky prostrčíme do děr skrz trubku.

Šroubováky jsou v držáku krásně srovnané
i (Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.)
Šroubováky jsou v držáku krásně srovnané

Držák na šroubováky pak můžeme umístit třeba na stěnu. Záleží pouze na nás, jaké místo si zvolíme. Od této chvíle už budeme mít vždy šroubováky vždy připravené pro práci.

Zdroj informací: pořad Vychytávky Ládi Hrušky

Publikováno: 23. 2. 2024, Autor: Beata Boháčová (text), Prima DOMA MEDIA, s.r.o. (foto), Profil autora: Beata Boháčová