Právě soutěžíme o:
nářadí Stanley nářadí Stanley
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Co čím lepit – dřevo III. díl

Co čím lepit – dřevo III. díl
Práce se dřevem má své kouzlo. Přírodní materiál, jakým je dřevo, je nejen zajímavý na pohled, ale je také příjemný do ruky a navíc voní. Proto si mnozí z vás práci se dřevem chtějí sami vyzkoušet a užít si ji.
reklama

Oprava dřevěné židle

Pattex Wood Standard dokáže opravit prasklou nohu u židle, postele či komody, slepíte s ním spolehlivě opěradlo, nebo uvolněnou dřevěnou područku. Pattex Wood Standard je univerzální lepidlo určené k lepení všech druhů dřeva včetně tvrdého. Snadno lepí i čepové a kolíkové spoje. Lepený spoj je po vytvrzení velmi pevný.

Oprava desky stolu

Pattex Wood Express je mistr v rychlosti, je to rychle tvrdnoucí lepidlo určené pro lepení dřeva. Je vhodný pro lepení čepových a kolíkových spojů, spár či dýh. Po vytvrzení vytváří průhledný elastický spoj. Díky těmto vlastnostem s ním spolehlivě opravíte např. uvolněnou desku na stole, nebo rozpadlou stěnu dřevěného šuplíku.

Lepení okenního rámu

Pattex Wood Super 3 lepí dřevo v místech, která mohou být vystavena vyšší vlhkosti, jako jsou například rámy oken, dveří nebo schody. Dokáže vám pomoci i na místech, která jsou podrobena krátkodobému působení vody. Je vhodný do exteriéru i interiéru. Vyznačuje se odolností proti vysokým teplotám.

Oprava či pokládka dřevěných podlah

Pattex Parket je vodovzdorné lepidlo určené pro lepení plovoucích podlah a desek na pero a drážku. Hodí se k lepení podlah z pravého dřeva i laminátu a stěnových či stropních panelů. Spoj je po vytvrzení průhledný, elastický a odolává stárnutí. Se spárami mezi parketami vám dokáže pomoci Pattex Parket Tmel. Spolehlivě utěsní mezery mezi parketami nebo v obložení stěn. Brání pronikání vody, mikroorganismů a nečistot do spár a tím podporuje dlouhou trvanlivost materiálu a zdravější prostředí. Je k dostání v sedmi různých barvách.

Další informace naleznete na www.pattex.cz.

Autor: Pattex (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Lepení skleněných dvířek 11  fotek

Lepení skleněných dvířek

Přilepit v současné době skříňku, poličku, obložení, parapet nebo práh, již není žádný problém. Když ovšem lepíte průhledné materiály, jako je např ...


Křišťálově čiré lepení 3  fotek

Křišťálově čiré lepení

Přilepit v současné době skříňku, poličku, obložení, parapet, nebo práh již není žádným překvapením. Když ovšem lepíte průhledné materiály, jako je ...


Opravná hmota Pattex vytlačí trable z domu 17  fotek

Opravná hmota Pattex vytlačí trable z domu

Každý dům či byt, chata nebo chalupa potřebuje údržbu. Nezáleží na tom, zda se jedná o starší budovu nebo novostavbu. Postupem času vznikají v každé d ...


Co čím lepit aneb praktické rady nejen pro kutily II. 9  fotek

Co čím lepit aneb praktické rady nejen pro kutily II.

Opravy v domácnosti jsou na denním pořádku. Ulomené kolečko u autíčka, prasklý plastový kryt u fénu či vysavače nebo rozbitá váza. To jsou každodenní ...


reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
0
ponk - kde sehnat Dílna
Poslední příspěvek: 26.8.2015 21:52 jan krásný
0
Jakou vybrat vrtačku? Dílna
Poslední příspěvek: 2.7.2015 10:06 Vilém Votcházel
0
Ruční páskovačka-návod? Dílna
Poslední příspěvek: 20.5.2015 06:21 karel nový
0
Pujcit nebo koupit stepkovac? Dílna
Poslední příspěvek: 21.4.2015 14:32 Bob Stavitel
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
reklama

reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×