Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Powerstrips DECO - snadná dekorace pro vaše okno

Powerstrips DECO - snadná dekorace pro vaše okno
Mám ráda dekorace v oknech. O Vánocích to jsou samozřejmě lampičky, o Velikonocích různá vajíčka a věnečky, během roku pak to, co mě momentálně zaujme. Ale jak dekorace zavěsit, aby člověk nemusel vrtat do rámů či je různě olepovat?
reklama

Postup

  1. Před časem se mi dostaly do rukou speciální popisovače Paint Marker od Alteco. Jsou na olejové bázi určené k označení celé řady materiálů. Tak proč si s nimi nenakreslit obrázek na průhlednou fólii?

  2. A protože obrázek je celý průhledný, nějaký nevzhledný provázek či lepící páska, která se časem stejně ušpiní, by ho jen hyzdily. Zvolila jsem způsob uchycení, který není v našich krajích zrovna moc rozšířený a to je škoda.

  3. Znáte Powerstrips? Ten, kdo čte naše články pravidelně, jistě již tento název zaznamenal. Powerstrips DECO jsou průhledné dekorační proužky vhodné především pro použití na sklo a zrcadlo.

  4. Proužky Powerstrips DECO jsou odolné vůči UV záření (tudíž nežloutnou a zůstávají čiré). Lze je beze stopy odejmout, okem jsou téměř neviditelné, ale dokonale držící.

  5. Prvním a nejdůležitějším krokem při aplikaci je důkladné odmaštění povrchu. Tento krok nepodceňujte. O Vánocích jsem si vyzkoušela rozdíl v chování háčků na odmaštěném a neodmaštěném povrchu. V prvém případě jsem háček sundavala sama na Tři krále, v druhém případě mi spadla světýlka hned následující den po zavěšení.

  6. Okno odmastíte a pak stačí sejmout pásku z blistru, přilepit na okno a dobře přitisknout, aby nezůstaly na lepené ploše vzduchové bubliny. Abych měla jistotu, že je vše důkladně přichycené, přejela jsem přes ochranný papírek nehtem.

  7. Pokud jste přesvědčeni, že páska je dostatečně přitisklá, můžete sejmout ochranný papírek. Vyrobenou dekoraci nyní stačí jen přitisknout a už se můžete kochat výsledným efektem.

  8. A pokud budete chtít změnu? Jednoduše přitisknete jednou rukou dekoraci k oknu, druhou uchopíte vyčnívající část lepícího proužku (je to část chráněná ochrannou fólií) a zatáhnete. Páska se začne odlupovat od skla, nezanechá za sebou jedinou stopu lepidla a okno je naprosto čisté a připravené k dalšímu lepení.

Pásky Powerstrips DECO dodává na náš trh společnost tesa tape. Kromě tohoto produktu lze zakoupit také praktické tesa háčky s nosností 0,75 a 1,5 kg. Výhodou je opět uchycení pomocí tesa proužků, které lze beze stop odstranit. Vše o sortimentu Powerstrips se dozvíte na www. tesa-tape.cz.

Autor: Pavla (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Není háček jako háček. Vybírejte pečlivě ten nejvhodnější! 7  fotek

Není háček jako háček. Vybírejte pečlivě ten nejvhodnější!

Háčky pro zavěšení čehokoliv nás provázejí již dlouho. Asi nikdo nedokáže říct, kde se vlastně háček vzal a kdo jej jako první vymyslel. Museli byc ...


Háčky Powerbutton s vysokou nosností

Háčky Powerbutton od tesa tape mají spoustu předností. Vysoká nosnost - udrží až 8 kg zátěž nebo snadná montáž - připevníte bez vrtání, šroubů a hř ...

Snižte si náklady za vytápění a šetřete vaše peníze 10  fotek

Snižte si náklady za vytápění a šetřete vaše peníze

Studený vzduch zvenku si velmi snadno najde cestu do vašeho domova. Ať už skrz špatně těsnící okna a dveře nebo skrz jednoduchou okenní tabuli či v ...


Sněhuláci 3  fotek

Sněhuláci

Sněhulák patří k oblíbeným zimním motivům. Podle toho, jak ho provedete, může být veselý, zasmušilý nebo naopak dovádivý. Dá se s ním výtvarně jednodu ...


Powerstrips - vyzkoušejte vzorek zdarma 1  fotek

Powerstrips - vyzkoušejte vzorek zdarma

Sortiment tesa Powerstrips nabízí řadu oboustranných samolepicích upevňovacích proužků, ideálních pro použití na pevném povrchu, jako jsou například ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×