Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skupina DITON – BETON BROŽ vás zve na veletrh FOR ARCH – na beton!

Skupina DITON – BETON BROŽ vás zve na veletrh FOR ARCH – na beton!

Skupina DITON – BETON BROŽ patří již mezi tradiční vystavovatele na veletrhu FOR ARCH, který se koná v pražských Letňanech v termínu 18. – 23. 9. 2017. Nezapomeňte se tedy zastavit u expozice DITON – BETON BROŽ v hale 1A, u stánku s číslem 14/a.

reklama

Ploty, palisády, tvárnice, obrubníky…

Skupina DITON – BETON BROŽ, to je největší český výrobce betonových dlažeb a prvků zahradní architektury. Na výstavní ploše větší než 300 m2 se můžete seznámit nejen s konkrétními výrobky, ale také načerpat spoustu inspirace z vystavených realizací.

Vybírat můžete z barevných i tvarových variant betonové dlažby, obrubníků, štípaných plotových tvarovek a stříšek, svahových tvárnic, palisád. V sortimentu naleznete ale také ztracen bednění, zatravňovací tvárnice, odtokové žlaby a kanalizační program.

Získejte vstupenku na FOR ARCH zdarma!

Pro prvních 4.000 zákazníků má navíc Skupina DITON – BETON BROŽ dárek v podobě vstupenky na veletrh FOR ARCH ZDARMA. Napište si o ní na: adamova@diton.cz.

O veletrhu FOR ARCH

Největší stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR, tak to je FOR ARCH. Naleznete zde české i zahraniční vystavovatele z mnoha oborů a odvětví. Seznámíte se s trendy a novinkami v oblasti stavebnictví. Můžete zde navázat kontakty s předními výrobci, dodavateli, řemeslníky, ale také investory či developery. Pokud tedy plánujete stavbu rodinného domu, je pro vás návštěva FOR ARCHu skvělou příležitostí, jak získat kontakty, informovat se o novinkách a trendech ve stavebnictví.

Autor: Andrea (text), Diton, Pavla (foto)

Klíčová slova:


Související články

Betonová dlažba dokonale imitující dřevo 8  fotek

Betonová dlažba dokonale imitující dřevo

Dřevo najdeme skoro na každé zahradě, také ve svém domově se určitě setkáme s některým prvkem ze dřeva. Přesto jeho použití sebou nese několik dalš ...


Jak vydláždit chodník 6  fotek

Jak vydláždit chodník

Dobře vlastnoručně vydlážděný chodník přinese spoustu uspokojení: kutilskou pýchou nás naplní kdykoliv po něm jdeme domů, vyprovázíme návštěvy anebo j ...


Jako z kamene 8  fotek

Jako z kamene

Na plochách teras se nejlépe uplatní dřevo nebo dlažba. Každý z těch povrchů má něco do sebe, pohledově i vizuálně. Dřevo je teplé, ale jeho ochrana p ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×