Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Návod na vánoční ozdoby z hoblinek

Návod na vánoční ozdoby z hoblinek
Voňavému vánočnímu stromečku budou slušet ozdoby z dřevěných hoblinek. Jejich výrobu zvládnou i děti a určitě je bude bavit.
reklama

Máte-li doma truhlářský hoblík, můžete si vyrobit originální ozdoby na stromeček. Pokud hoblování není vaším koníčkem, stačí koupit v dřevoprodejně kousek dřevěné dýhy.

Postup

  1. Hoblinky je potřeba trochu změkčit párou. Dýhu je vhodné chvilku povařit a pak už se fantazii meze nekladou. Různé rybky, ptáčci, srdíčka a šnečci vám určitě půjdu jak po másle.

  2. Na slepování jednotlivých kousků použijte Herkules nebo konečky svazujte přírodním lýkem. Nezapomeňte vždy přivázat nitku na zavěšení na stromek.

Pepův tipPokud jsou vám dýha i hoblík opravdu cizí, zavzpomínejte na svá dětská léta. Přizvěte i své ratolesti a vyzbrojte se nůžkami, lepidlem a barevnými papíry – i z barevných proužků se dají vytvořit řetězy i nejrůznější ozdoby.
Autor: PePa (text a foto)

Související články

Postavte si sněhuláka 4  fotek

Postavte si sněhuláka

Se sněhem zatím letos nic moc, a kdyby vám snad přece trochu mrzly ruce, můžete se přemístit do teplých pokojíků – a nemusíte mít přitom vůbec strach, ...


Svícny z odřezků 10  fotek

Svícny z odřezků

I z úplně malých odřezků dřeva můžeme vyrobit zajímavý svícen. Ozdobíme jím vánoční stůl nebo jej darujeme někomu pod stromeček. Přinášíme různé ti ...


Závěs s andělíčky 14  fotek

Závěs s andělíčky

Jednou z vánočních dekorací může být závěs s veselými andělíčky, který lze zavěsit na dveře, na okno nebo nad jídelní stůl. Vyrobíte si jej za pár chv ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×