Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Erotika v květech - celostátní výstava Květy

Erotika v květech - celostátní výstava Květy

Věděli jste, že květ je orgánem rostlin, který jim slouží k pohlavnímu rozmnožování? Květy proto obsahují rostlinné reprodukční orgány, jejichž konečnou funkcí je produkce semen, které představují následující generaci těchto rostlin. Při 21. ročníku celostátní výstavy Květy se od 13. do 16. července návštěvníci přenesou do Ráje. Aranž květin na ploše 2 200 m2 se ponese v duchu vzniku života. Jeho různé podoby si návštěvníci budou moci užít každý den od 9.00 do 17.00 hodin.

reklama

Tým aranžérů Českého zahrádkářského svazu vytvoří nezapomenutelná zákoutí a vazby krásných květin. Nabídne návštěvníkům květinové aranžmá, kterému bude vévodit královna všech letních květin lilie, nebudou chybět vodní plochy, krásný vodopád, strom poznání a velmi oblíbené fotokoutky. Hlavní roli však budou i letos hrát květy, jak ostatně napovídá celý název výstavy. Kromě lilií budou v aranži růže, jiřiny, begonie a další okrasné květiny od předních českých pěstitelů a šlechtitelů. V plném květu zde najdete i klasické stálice mezi balkonovými rostlinami, zejména pelargonie a fuchsie.

O to, aby vám krása květů neuvadla a zachovala si svou pestrost po celé léto, se postarají bezplatné odborné poradny Českého zahrádkářského svazu. Návštěvníci se budou moci zeptat nejen to to, jak se správně starat o růže, co nejvíce podpoří muškáty v jejich růstu a jak se účinně bránit všudypřítomným mšicím, ale budou moci pohovořit se zástupci specializovaných základních organizací. K pohodové návštěvě expozice ČZS přispěje i tradiční vinařský koutek s nefalšovanou živou cimbálovou muzikou. V rámci výstavy proběhne slavnostní křtění nové odrůdy lilie.

Finále Floristické soutěže v aranžování květin

V rámci výstavy Květy proběhne již 6. ročník finále Floristické soutěže v aranžování květin. Soutěž je vyhlášena ve třech kategoriích žáci základních a středních škol, a pro členy ČZS. Finále soutěže proběhne v pátek 14. 7. 2017. Příznivci květinových aranžmá jsou srdečně zváni na průběh celého finálového dne. Veškeré soutěžní práce budou moci návštěvních zhlédnout až do konce výstavy.

Dále je připravena soutěž v aranžmá prostoru 4 x 4 metry dle vlastní fantazie Polabský květ, jehož vyhodnocení proběhne ve čtvrtek 13. 7. Za účasti mediálně známých hostů. Výstava bude jako každý rok prodejní, tudíž si návštěvníci budou moci zakoupit květiny, okrasné a ovocné dřeviny, balkónové rostliny, bonsaje, léčivé rostliny a byliny, nářadí a potřeby pro zahrádkáře.

Dexempo - multo - šunkoplex!

Zaklínadla z filmu Dívka na koštěti na výstavě Festival věštění zřejmě neuslyšíte, ale astrologie, numerologie, výklad z karet - Tarot, z křišťálové koule, siderického kyvadla, astropsychologie, chiromantie a výklad snů bude všudypřítomný. Budete si moci nechat odhalit svou budoucnost na Festivalu věštění v Lysé nad Labem, který se koná v termínu 13. – 16. července 2017.

Na Festivalu věštění potkáte zkušené kartářky, vědmy a čarodějky. Čeká vás doprovodný program plný přednášek, seminářů a tematických vystoupení na téma magie, ezoterika, osud, partnerské vztahy, duše a zdravý životní styl. Na stáncích můžete nakoupit léčivé kameny, kouzelná vykuřovadla, amulety a talismany a další předměty běžného čarodějného života. Těšit se můžete i na vystoupení známých osobností ze světa kultury. Na výstavě potkáte kartářky a věštce, kteří za symbolickou festivalovou cenu nahlédnou do vašeho života, osudu a budoucnosti.

Výstavy Květy a Festival věštění se uskuteční na výstavišti v Lysé nad Labem v termínu 13. -16. července, vždy od 9.00 do 17.00 hodin.

Více se dozvíte na stránkách www.vll.cz.

Autor: Výstaviště Lysá nad Labem (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Dekupáž aneb Rozkvetlé šuplíčky 13  fotek

Dekupáž aneb Rozkvetlé šuplíčky

Pár šikovných rukou, štětec a barvy stačí k tomu, aby i předměty, které už dávno ztratily šmrnc a skončily by někde na půdě nebo v komoře, vypadaly za ...


Na výstavišti v Lysé projdete rajskou zahradou 3  fotek

Na výstavišti v Lysé projdete rajskou zahradou

Vydat se na cestu rájem nemusí být pouhá fráze. V expozici Českého zahrádkářského svazu na výstavě Květy se ve dnech 13. – 16. července můžete do s ...


Stojánek na květiny 13  fotek

Stojánek na květiny

Máte rádi květiny na stole po celý rok? Zkuste si s námi vyrobit jednoduchý stojánek na květiny, do kterého můžete postavit zkumavky s řezanými neb ...


Zapichovátka do květináčů 5  fotek

Zapichovátka do květináčů

Aby květinám nebylo líto, že se o vánočních svátcích všichni točí jen kolem stromečku, mohou je děti vyzdobit vánoční dekorací.


Jak vám kvetou zahrádky 16  fotek

Jak vám kvetou zahrádky

Na rozkvetlé květiny a keře je příjemný pohled v každou roční dobu. Na jaře nás pohled na právě rozvinutý květ inspiruje k budování vlastní zahrádk ...


TOP 12 doma pěstovaných tropických rostlin 13  fotek

TOP 12 doma pěstovaných tropických rostlin

Už dávno české domácnosti nezdobí pouze macešky a muškáty. Své trvalé místo u nás našly už i tropické rostliny. A nutno říct, že výběr je v obchode ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×