Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Fermacell zve na veletrh Dřevostavby 2014 a nabízí až 500 elektronických vstupenek zdarma

Fermacell zve na veletrh Dřevostavby 2014 a nabízí až 500 elektronických vstupenek zdarma
Na expozici Fermacell č.PK11 na veletrhu Dřevostavby 2014 se můžete dostat pohodlně a zdarma: na webu www.drevostavby.eu/voucher je pro vás připravena objednávka elektronické vstupenky, po vyplnění vašich údajů a vložení VIP kódu Fermacell (9270-0) vám bude elektronická vstupenka ve formátu PDF obratem zaslána do vámi uvedeného emailu. Pak stačí jen vstupenku vytisknout a prokázat se jí při vstupu na veletrh.
reklama

Veletrh Dřevostavby 2014 se uskuteční od 6. do 9. února 2014 na výstavišti v Praze-Holešovicích.

Na veletrhu vás čeká tým Fermacell, pro naše hosty bude jako vždy připraveno pivo, občerstvení i něco „ostřejšího“. I letos jsme pro laickou veřejnost připravili oblíbený oranžový popcorn a soutěž o atraktivní dárky s hlavní cenou, setem herní konzole Xbox 360 s pohybovým senzorem Kinect a hrou Kinect Adventures.

Pro architekty, projektanty, prováděcí firmy, ale také pro požární preventisty, statiky, stavební úřady a školy je připravena zcela nová publikace „Fermacell: Navrhování a provádění dřevostaveb“, která komplexně popisuje problematiku konstrukcí na bázi dřeva v návaznosti na českou legislativu a která bude mít na veletrhu Dřevostavby 2014 svoji premiéru.

www.fermacell.cz

Autor: Fermacell (tisková zpráva), Pavel Zeman (foto)

Související články

Fermacell - příprava podkladu

Produkty Fermacell přispívají ke zdravému bydlení. Suchou podlahu můžete vytvořit buď pomocí speiálních stavebních prvků nebo pokládáním stavebních de ...

FERMACELL I. - podlahový systém 2  fotek

FERMACELL I. - podlahový systém

Suché podlahové systémy nacházejí při novostavbách i rekonstrukcích široké uplatnění a důvodů pro jejich rostoucí oblibu je hned několik. U suchých po ...


Suchá podlaha s voštinou Fermacell

Podlahová voština FERMACELL zlepšuje akumulační vlastnosti a zvyšuje zatížení konstrukce, což má příznivý vliv na akustiku objektu.

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×