Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

For Arch 2011

For Arch 2011
Zveme vás na 22. mezinárodní veletrh nízkoenergetického stavění FOR ARCH konající se ve dnech 21.9. - 25.9.2011 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
reklama

Nacházíme se na začátku významné události nejen v prostorách PVA EXPO PRAHA v Letňanech, ale na celé veletržní mapě v ČR a střední Evropě! Začíná 22. ročník mezinárodního veletrhu nízkoenergetického stavění FOR ARCH 2011.

Letos je celý veletrh výjimečný zejména svým zaměřením. Především se bude zabývat problematikou a tipy na nízkoenergetické stavění a úsporou energií. Veletrh se může pochlubit 769 vystavovateli z 15 zemí světa, kteří se představí v šesti výstavních halách na čisté výstavní ploše více než 17.000 m2.

Odborná i široká veřejnost se může těšit na speciální přednáškový blok od Centra pasivního domu s názvy přednášek „Pasivní domy – proč a jak“ a „Jak se žije v pasivním domě“. Veletrh také myslí na odstraňování bariér a překážek mezi lidmi a tak společnost ABF, a.s. a ČKAIT připravili odborný workshop s názvem: Bezbariérové užívání staveb ve vztahu k právním předpisům a technickým normám.

Další zajímavou konferencí je projekt s názvem Dřevěné stavění. Bude se zabývat, ostatně jako celý veletrh, zejména efektivním stavěním, snižováním ekologického zatížení budov atd.

Soutěžní přehlídka řemesel

Soutěžní přehlídka řemesel SUSO, která letos slaví malé jubileum - již 15 let trvání - má letos opět své finále v rámci veletrhu FOR ARCH. Tato soutěž slouží k popularizaci a medializaci stavebních oborů, ke zvýšení zájmu veřejnosti i budoucích studentů o stavební učební obory, na straně druhé se snaží zainteresovat podnikatelskou sféru a společně se školami vybudovat po celé ČR základnu kvalifikovaných řemeslníků. Generálním partnerem je společnost Wienerberger, cihlářský průmysl, a.s., hlavní partneři: Xella CZ, s.r.o., Schiedel, a.s., LB Cemix, s.r.o., a další.

Veškeré informace můžete najít na našich webových stránkách www.forarch.cz Těšíme se na vaši návštěvu!

Autor: For Arch (text + foto)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×