Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

FOR ARCH 2017: komentované ukázky zateplení střechy

FOR ARCH 2017: komentované ukázky zateplení střechy

Správná montáž střešních oken představuje v systému zateplování střech klíčový prvek. Jak probíhá demontáž a následné usazení střešního okna s realizací nového zateplení předvede na stavebním veletrhu FOR ARCH 2017 společnost VELUX ČR ve spolupráci s výrobcem minerálních izolací KNAUF INSULATION. Jde o velmi aktuální problém, protože okna na domech z počátku devadesátých let začínají zaostávat za možnostmi těch současných. Řada majitelů domů tak právě nyní řeší jejích výměnu.

reklama

Váš domov zvládneme zateplit od podlahy až po půdu. Přijďte se poradit s odborníky ze společnosti Knauf Insulation ohledně zateplení novostavby i rekonstrukce ve dnech od 19. do 23. 9. 2017 na stavební veletrh FOR ARCH. Interaktivní prezentaci Knauf Insulation naleznete v hale číslo 6, Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO.

“O postupu zateplení střechy a řešení detailů kolem oken můžeme tisíckrát mluvit, lépe je však vidět. Proto jsme kromě konzultace vašich projektů a výběru optimálního zateplení pomocí minerální vlny a nabízených řešení Knauf Insulation ve spolupráci se společností Velux připravili sadu komentovaných montáží,” vysvětluje Jan Kurc, aplikační manažer Knauf Insulation.

Hlavní témata komentovaných ukázek:

  • výměna střešního okna s realizací zateplení podkroví ze strany interiéru a
  • výměna střešního okna s provedením nadkrokevního zateplení střechy shora.

O Knauf Insulation

Společnost Knauf Insulation je evropským nejrychleji rostoucím dodavatelem izolací, technologickým lídrem a předním zastáncem energetické efektivity a trvale udržitelného rozvoje ve stavebnictví. Široká škála výrobků poskytuje tepelnou, zvukovou i požární ochranu novým i rekonstruovaným domům.

Autor: Knauf Insulation (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Kvalitní izolace neznamená jen zateplení 5  fotek

Kvalitní izolace neznamená jen zateplení

I když se o tepelné izolaci napsalo mnoho, mnozí z nás si ji stále spojují pouze se zateplováním a úsporou energie. Přitom obrovské výhody izolace nes ...


Na šikmou střechu s minerální izolací nové generace 3  fotek

Na šikmou střechu s minerální izolací nové generace

Plocha střechy je významnou součástí pláště domu a tak nás nepřekvapí, že tudy z domu utíká v průměru až třicet procent tepla. Pokud je střecha členit ...


První pomoc v zateplování 3  fotek

První pomoc v zateplování

Od dubna můžeme mnohem snáze dosáhnout na státní peníze, které mají pomoci teple obléknout naše rodinné a bytové domy. Program se dotýká nejen rekonst ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×