Dětský pokoj - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
oboustranně lepicí pásky tesa oboustranně lepicí pásky tesa
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

Dětský pokoj

Jindřiška Záhrobská
Dobrý den,můžete nám někdo poradit s přestavbou děstkého pokojíčku? Chtěli bychom to stihnout do Vánoc jako překvápko.
Naše představa je jen že by měl být ve stylu Barbie, takže doplňky růžové, Barbie. Nemáme ale představu jakou barvou vymalovat, jestli se i na stěny hodí růžová (když budou doplňky růžové), nebo bílá (ale to je asi moc obyčejné), nebo růžová jen do poloviny stěn zakončené bordurou Barbie a nahoře bílá... Vůbec taky nemáme představu jakou zvolit barvu koberce, jestli taky růžový nebo nějaký jiný, popř. by se hodila i rada jak uspořádat nábytek (ten bude nejspíš jen v buku se samolepkami Barbie).
Za každou radu předem moc děkuji.
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 14

• Kwikly and good
    Vymaloval bych to ružově......koberec bych kúpil též růžový.....nábytek bych radil nejlépe růžový.......na zeď plakát Manchesteru United......ružová postylka.....a zelené záclony(-:
  • stavbyLT stavbyLT
    dobry den preji s tim pokojockem bych to asi nevidel tak spatne kolik vasi dceri je deti maji radi barvy a celej pokoj ruzovy by nebylo nic dobryho urcite bych udelal treba dve steny ruzovy a dve steny ruzovobile aby zustalo ve prostredku bile V kam by si dcera mohla dat zrcadlo treba nebo stolek strop bych nechal jako obalku ruzovobilou popripade bile okraje a vnitrek ruzovej deti maji rdsi vice barev nez jednu je to pro ne drobet deprimujici mezi podlahovinou jestli chcete dat zatezivy koberec tak uz bych seprikladak k silnesimu linu ve stylu plovousi podlahy bazva na udrzbu a nebo koberec ne uplne vyskonitkovej ale barvu urcite ne tmavou spise svetlou do zluta ale musite predpokladat taky jaka bude udrzba a jestli na to mate i cas jestli byste jeste radi vedeli neco o interierech a exterierech muzete se oozvat 603305488
  • Markéta
    Pokoj pro malé slečnz jsem malovala v létě. 3 stěny růžové,1 zelená,na zemi lino se strukturou dřev. podlahy,závěsy a polšáře z několika ladících vzorů s kytičkami, přehoz s jednoduchým patchworkem z použitých textílií,výsledek je skvšlý, líbí se dětem i dospělým. Jen to udržování pořádku ....
  • Onous
    Řešil jsem hodně podoný problém. Nakonec jsem vynaloval stěny tmavší žlutou barvou, ale ne uplněn nahoru, tak 15 cm od stropu jsem vymaloval modře, stejně jako strop na který jsme potom s manželkou nakreslili mráčky a koupili světlo ve tvaru slunce. Koberec jsme nakonec koupili tmavě růžový (někdo mi říkal že je to starorůžová ale fakt nevim). Nábytek jsme koupili v IKEA růžovo-červený. Jako dopnky na zeď jsme nalepili samolepky princezen. Každý kdo knám přijde nám pokoj chválí, takže se asi podařil......
  • Dita
    k růžové bych možná zvolila lila,nebo světle modrou..
  • Vlaďka
    Dobrý den,

přesně stejný problém jsme řešili v červenci, kdy se nám měla narodit druhá holčička. Vymalovali jsme světlě růžovou (spíše jen nádech růžové stěny i strop. V KOBERCE BRENNO jsme narazili na koberec s princeznami Barbie (279,--/m2) - byla to novinka, která k nám dorazila - tedy podle prodejce. I my máme nábytek z bukového dřeva. Na stěny jsme použily dekorace s motivy panenky Barbie (princezny z pěnové hmoty, věšáčky a kapsáře. Nad postel a postýlku jsme koupily záclonu jako nebesa taktéž s motivy Barbie. Nesmí se to ovšem přehnat. Holkám, tedy alespoň té větší (4) se to moc líbilo.

Přeji mnoho štěstí ve výběru.

Vlaďka
  • Ahoj :-) nemohla jsem si nevšimnou, že je to už 8 let stará konverzace, ale ráda bych jí oživila namísto toho, abych zakládala novou na to samé téma... Vybíráme postel do dětského pokojíku, chtěli bychom masivní postel, ale nemůžeme se rozhodnout ze kterého dřeva. Dřevotřísku rozhodně nechceme, s ní nemáme moc dobrých zkušeností. Uvažujeme nad borovicovým, olšovým a klasickým smrkovým dřevem. Trochu jsme četli a někteří tvrdí, že borovice a olše vrzají méně, než smrk, prý kvůli pružnosti dřeva... Manželovi se to zdá jako nesmysl a já o tom nic nevím. Proto bych se ráda zeptala, jestli má někdo nějaké reálné srovnání. Byli jsme se podívat po různých showroomech, ale nic konkrétního nás nezaujalo. Proto bych se také chtěla zeptat, jestli je riskantní kupovat postel přes internet pouze na základě obrázku... Konkrétně se nám líbí tahle dětská postel z borovice s úložným prostorem - obrázek
    Co myslíte? Byla bych ráda za každá názor a zkušenost.
    Děkuji
  • Jaké mají vaše holčičky lampy v pokojíčku. Hledám nějakou stojatou lampu pro 6-ti letou holčičku.Děkuji za tipy.
  • Milos novy
    Dcera má v pokoji tuhle https://luxprim.cz/interierova-svitidla/stojaci-lampy/1449-stojaci-lampa-pastel-power.html Máme i stejnou lampičku. U Laury má opravdu úspěch.
  • Já jsem dekorace pořizovala na https://www.hezkydetskynabytek.cz/ a můžu doporučit. Vše kvalitní a hezky provedené. Kupovala jsem tu lampičky, závěsy a koberec.
  • Děkuju moc za tipy. Určitě něco vybereme.
  • Zařizování dětského pokojíčku je jedna z nejkrásnějších věcí, které vás p ři vychovávání dítěte čekají. Ani se to nedá popsat, to se musí zažít :)
  • Já doporučuji hlavně barevnost a dětské motivy, já malému koupila tady to povleční mašinky tomáše https://www.dante.cz/Detske-povleceni/ a malý je nadšenyý vždy jak jde spát a nedělá ani scény :-)
  • Andrea Roubalová
    já bych zase vymalovala bílou barvou a nábytek do nějaké přírodní barvy, oživila bych to jenom doplnkami. Když se vám to za par let líbít nebude a taky to nebude moderní, vyřešíte jenom nové doplnky

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.