Strom z nosného sloupu - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup od Zenitu poukazy na nákup od Zenitu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

Strom z nosného sloupu

Vanour
Dobrý den.
Mám v pokoji který buduv brzké době přestavovat na dětský pokojíček. Pokojík mám v podkroví a jde mi tam nosný sloup který bohužel tam musím nechat . Měl bych nápad ho předělat na strom. ale vůbec nemám žádnou inspiraci... Namalovat ho na hnědo a na strop udělat \"zelenej kruh\" bude asi divné. Nemá někdo nějakou zkušenost? díky všem
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 2

• Jozef Vörös
    Aco takhle montazni pena?Myslim,ze by se dala pouzit,nesledne doupravit odlamovacim nozem,dobrousit smirglem a natrit vodou reditelnou barvou:)
  • 21coins(production)
    Neni to nic moc složiteho známý na sve chalupě dělal přesně to samé použil dřevo i skurou a nařezal a vidlabal aby to nasebe navazovalo kolem dokola na višku cca dopoloviny male mezeri viplnil montážní pěnou ořezal a trochu si stím pohrál nabarvil namořil a trochu parady navrch dal lak korunu udělal z větví ktere nejdřiv neznamim spusobem jeho kamarád nastřikal nihakim druhem vitvarnické pěni něco na zpusob montážní a vytvaroval pak nabarvil a pak se to pžidělalo na vršek koupily jsme takovou tu dekoraterskou vlnu něco na zpusob líka v zelené barvě tim sme zakrily spojení všech cca 18 větví byla tam i nějaká hnědá pak sme tu samou použili i jako listy ale mělisme i listi nevim kde je muj strejda sehnal ale někde je koupil kdybi se hledalo na netu tak by se našlo bili zalené hnědé

všechno sme měli doma po kulnách takže nás to piřišlo jenom na 1200,- (liko, listy , lak, šrouby , benzín do motorovky)

časem sem hodím foto

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.