Stará palubková podlaha - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

Nejnovější příspěvky

Stará palubková podlaha

Ina Mikulčíková
Prosím, poraďte,čím vyčistot a jak udržovat prkenou podlahu.Je asi 40 let stará,mám ji ve 2 pokojích a zatím nemám fin.prostředky na to, abych situaci s podlahou řešila jinak.Prkna nejsou nalakovaná.
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 3

• Patrik
    Tak si usetrete a nechte si je povrchove osetrit.Olej ,lak to uz zalezi na Vas.Protoze,jinak je budete cistit porad dokola.Dokud si neusetrite na povrchovku,doporucuji pres ne polozit nejaky koberec,protoze jinak se vam spina zazere hloboko do dreva a vy uz spinu nikdy nedostanete pryc.Cim dele to budete odkladat tim vic vas bude stat posleze renovace a povrchovka(olej,lak)
  • Patrik
    Jestli podlahu stirate mokrym hadrem,tak pocitejte s tim ze podlahu nevycistite ba prave naopak.A to proto,ze spinu vtirate do holeho nicim neosetreneho(olej,lak)dreva.
  • Michael
    Dobrý den,
    mám zkušenost s palubkou podlahou takovou. Chtěl jsem si jít dát do nového bytu. Nikde se mi ji nepodařilo sehnat, až jsem viděl na internetu reklamu na firmu, kde napíšete požadavek a oni vám pošlou nějakou nabídku. Nějak jsem tomu nevěřil, ale pak jsem to zkusil a docela jsem byl překvapen jak rychle sem ji sehnal a docela levně. Doporučuju vyzkoušet, dokonce vám i poradí..:)

http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/4-drevo.html

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.