plovoucí podlaha a voda-oprava - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

Nejnovější příspěvky

plovoucí podlaha a voda-oprava

radana jeschik
Dobrý den mám dva roky starou plovoucí podlahu a nedávno jsem nechala otevřené balkonové dveře a dovnitř mi napršelo. Podlaha u vchodu na balkon se vyboulila. Jde to nějakým zbůsobem opravit.Díky,R.J.
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 6

• irena
    Ahoj,

tak nevím, co poradí odborníci, ale mě se to stalo taky a nezbylo, než kus podlahy vyměnit, naštěstí to byla ta zacvakávací a ne přilepená. Je to trošku vidět, když svítí slunce, že je jiný odstín (i když byl stejný typ i výrobce), ale při běžném provozu nee, spíš, když na to upozorním.

Bet
  • Jarka
    Zdravím a mám dotaz na někoho, kdo měl podobný problém:

Mám v celém bytě položenou plovoucí podlahu - lamino, zámkovou. V jednom místě byla zřejmě špatně vypodložená a asi došlo k vylomení kousku zámku. Bohužel při našlápnutí se v tomto místě prohne. Existuje nějaký způsob opravy, aby se nemusela podlaha celá rozebírat? Je to zrovna na nešikovném místě a navíc ta podlaha všade navazuje, tj. bez přechodů mezi místnostmi, takže hledám nějaký jiný možný postup. Předem děkuji.
  • Ilona
    Dobrý den, v kuchyni se mi uštípl na podlaze kousek podlahy. Půjde to prosím nějak opravit? Děkuji Ilona
  • Kristyna
    Dobry den,muj problem spociva v tom,ze mi spadla cinka na lepenou plovouci podlahu.Je to pata lamela od zdi, temer v rohu pokoje kde vznikl otvor cca 4 cm. Bohuzel je to na opacne strane pokoje, nez kde se s pokladanim podlahy koncilo. Nevim co s tim. Prosim existuje jina moznost, nez vymena cele podlahy?? Dekuju za radu Kristyna
  • maja
    malíři mi poškrabali plovoučku, jak jezdili se štaflema po pokoji.Jde to nejak vybrousit a ty škrábance alespoň nějak opravit.
  • Pavel Fox
    Dobrý den, mám takový problém s dírami v plovoucí podlaze, nejedná se o velké díry, ale jsou tam. A jak to tak bývá, stalo se to uprostřed celé místnosti. Je nějaká možnost to rozebrat třeba od dveří, které jsou ve stejné úrovni, nebo se to musí rozebrat od začátku, od stěny? A fungují takové ty tmelové sady na opravy plovoucích podlah? Jde mi je o to, když ji budu stírat, aby se to po nějaké době nevyboulilo. Děkuji za informace..

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.