Plovoucí podlaha vs. linoleum - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

Nejnovější příspěvky

Plovoucí podlaha vs. linoleum

Bunny
Ahoj, s manželem se rozhodujeme jestli dát do kucyhně plovoucí podlahu nebo klasické lino. Můžete mi poradit?
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 3

• Patrik
    Pvc.Lepsi odolnost vuci vode.Lepsi udrzba.Doporucuji,zatezove PVC.Nebo muzete zkusit vinylovou podlahu.(Termofix,Moduleo)
  • Bunny
    Super, díky moc za rady a tipy. Podlahové topení nemáme a raději bych nějakou tu plovoučku než PVC, nevím, mám k tomu větší důvěru asi, nebo mi to víc známých asi doporučuje než PVC.. Dívala jsem se zatím na SolidStore.cz a mají celkem slušný výběr, tak uvidím, co ještě zvládnu vykoumat :/
  • Zralok
    Dobry vecer
    Chtel jsem se zeptat jestli neudelaji neco spoje kdyz mame podlahove topeni na 50m2 bude takovych spoju docela hodne a bojim se aby to nezacalo neco delat.Jinak mam jeste jednu otazku.Je lepsi kdyz jsou spoje na tupo a nebo kdyz jsou hrany jakoby zkosene?Koukali jsme na Moduleo patri mezi lepsi nebo horsi podlahy?Predem vsem dekuji za jakekoliv rady.Investice je to velika a tak nechceme neco podcenit...

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.