Lamino.PVC??? - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

Nejnovější příspěvky

Lamino.PVC???

Ondřej
Dobrý den, prosím o radu.Chystáme se na renovaci podlahy v kuchyni, kde základ je tvoren starou dlazbou na kterou bylo položeno lino. Rád bych do nové kuchyně použil vysoce odolný materiál,ale ne dlažbu ani plovoucí podlahu.Mám zájem o lino,PVC nebo lamino.Poradí mi někdo co je nejlepší.Děkuji
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 2

• SandraC
    Jen ne pro boha lino, já si s ním už zažila takové šílenosti. Rozhodně vydrží a i finančně v rámci akce vyjde dlažba. Investice bude ve finále o dost nižší a prostě dlažba je dlažba. Pokud by jste potřebovali někoho, kdo by Vám to položil, případně i ohledně dlažby, zkuste si to poptat tady: http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/26-stavebni-material.html já tam poptávám, vše co se týče domu. Momentálně jsem tam řešila dlažbu na balkon, neboť jsem byla donucena udělat izolace a drenáž a musela jít podlaha dolů a mohu říci, že perfekt. nicméně je důležití, nechat si pár kousků do zálohy pokud by se cokoliv stalo.
  • ArkiTo
    Nejlepší by jste měl vinylovou podlahu. Pokládá se to v podstatě jako plovoucí podlaha, povrchy jsou ve všech možných provedeních a dostanete na ně doživotní záruku (30 let). Nikdy s tím nebudete mít problém. PVC také není špatné, ale záleží na tom jaké, musel by jste si koupit se zátěží do veřejných budov, aby víc vydrželo, bytové jsou poměrně měkké , hezky se po nich chodí, ale trvanlivost u těch měkčených není taková. Rozdíly vám podrobně vysvětlí každá podlahářská firma, tady není prostor. Plovoucí podlaha by musela být z těch kvalitnějších (okolo 800 Kč/m2) ale stejně by byla choulostivá na vodu i nárazy. K ostatním odpovědím, nejde o to aby nestudilo, ale aby byla podlaha kvalitní a bezúdržbová.

S pozdravem bytový architekt.

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.