Zateplení podlahy - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

Nejnovější příspěvky

Zateplení podlahy

tillig
Rád bych se zeptal na názor ohledně zateplení podlahy v obytných místnostech. Bydlím v domě, který je celý podsklepený. Pod obytnými prostory je nevytápěná garáž a dílna. Zde je teplota o cca 8 stüpňů vyšší, než je venkovní teplota. Strop je z betonových děrovaných panelů. potom je potěr, mirelon a koberec. Přemýšlím o nalepení polystyrenu na strop. Místo tam je, ale nevím, zda to bude účinné?
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 8

• číro
    Vzhledem k tomu,že tato úprava byla provedena v našem

panelovém domě,Vám mohu tuto úpravu jen doporučit.

Byt máme nad nevytápěným sklepem a po této úpravě je

v bytě tepelná pohoda.Jako izolace byly použity polyestyrenové desky asi 5 cm silné a navrch potěr.Desky byly lepeny bodově a jištěny hmoždinkou.
  • tomis
    myslim si že je to učinne, norma sice zateplení nevyžaduje ale pro pocit tepla je to dobré....
  • michal
    potřebuji zateplit podlahu a nevým co tam mám dat? prosím o radu jak jste to dělaly vz? předem děkuji.
  • Miroslav Drábek
    Srdečně zdravím. Rád bych Vám poradil ohledně zateplení podlah v bytech umístěných nad sklepními prostory.

Odstraňte koberec, na podlahu položte polystyrén tl. 1cm, na něj dejte Mirelon t. 2-3mm a položte plovoucí podlahu. Dřevěná je teplejší, ale dražší, laminát Vás přijde levněji.

Polystyrén se lepit nemusí. Jediná nevýhoda je, že se Vám zvýší profil podlahy a pavděpodobně budete muset zaříznout dveře. S pozdravem M. Drábek
  • Robin
    Dobrý den. potřebuju radu. Chci v bytě, který je nad sklepem srovnat samonivelační hmotou a pak položit PVC ale nevím co dát pod PVC jako izolaci...

S pozdravem Robin
  • Josef Krbálek
    Přeju pěknej večer všem.
    Známý mě požádal, abych mu položil polystiren na betonové podlahy. Na něj bude následovat podlahové topení a následně odlehčený beton.
    Na mě bude jen příprava polystirenu a nemám ponětí za jakou cenu. Může mi někdo doporučit približnou cenu za m2. Nemůžu nkde sehnat tuto informaci prosím poraďte.
    Děkuji Krbálek
  • Hana Karlíková
    Dobrý večer, chci se zeptat jestli je možné že kvůli studenému sklepu máme plíseň v bytě na zdech. Před dvěmi lety jsme dali na betonovou podlahu Mirelon a koberec a od té doby se nam hodně zhoršila plíseň na zdech.Bylo mi řečeno že to skrz ten Mirelon nedýchá a vlhkost ze studeného sklepa putuje pod Mirelonem až ke zdi a tam se sráží a plesnivý to. Co Vy na to? pomoho by zateplení stropu ve sklepě ???
  • barbora
    Dobry den,

rada bych vedela, jaky a jak velky je rozdil v izolacnich vlastnostech extrudovaneho polystyrenu (napr. Starlon, tloustka 0,6mm) a korku (tloustka 2mm).
    Je lepsi k zatepleni podlahy (jde mi o zatepleni podlahy v garsoniere, ktera stoji jako samostatny domek, puvodne garaz, v soucasne dobe jsou tampouze dlazdicky, pravdepodobne na betonovem zakladu, objekt neni podsklepeny) pouzit dve vrstvy materialu jako je Starlon nebo materialy kombinovat (napr. vrstva extrudovaneho polystyrenu, vrstva korku, vrstva extrudovaneho polystyrenu)?
    Dekuji za odpoved,
    B.

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.