obýv. stěna Intertekta - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama

obýv. stěna Intertekta

Bóža
Dobrý den. Prosím o radu, zdali lze zrenovovat obýv. stěnu Intertekta - bahenní dub např. tím, že by se čelní strana dvířek a šuplat něčím natřela, či polepila. Dvířka jsou nepoškozená, ale jaksi de-mode. (Ona vlastně je celá stěna de-mode, ale nemám na jinou). Díky. Bóža
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 2

• Hana Esentierová
    Dobrý den Boženko,

velice mě pobavil váš dotaz ohledně de-mode . Chápu vás, právě přeměřuju obyvák, abych udělala také změnu.... . Napadlo mě, že když už je vaše stěna holt de-mode, tak určitě nic nezkazíte, když zapnete fantazii, prohlédnete pár časopisů kvůli inspiraci a pustíte se do tvoření. Když se vám to nebude přinejhorším líbit, tak to prostě předěláte, ale v každém případě z toho budete mít radost a potěšení a hrdost nad vlastním tvořením. A taky budete mít pocit, že máte tu vaši stěnu "de-mode" vlastně hrozně ráda. Znám to, "vyráběla" jsem kdysi novou kuchyňskou linku (v paneláku....) . Hezké tvoření a ať se vám to podaří, jak si přejete.

Hezký den.

Hana Esentierová
  • SchokingB
    Pokud je to lamino tak změřte dvířka a nechte udělat nová,v bauhausu vám je i ohranují . Samolepka je na pár let .

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.