Rekonstrukce malého bytu - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

Rekonstrukce malého bytu

Miroslav Linhart
Rekonstrukce maléhobytu 40 m2? To je docela pohoda. Ale rekonstrukce bytu o ploše 20 m2? To už je náročnější. Mohu vám ukázat, že i to je možné.
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 2

• Miroslav Linhart
    Když jsem po rozvodu marně dva roky hledal bydlení, získal jsem městský byt k rekonstrukci vlastními náklady. Přijal jsem tuto správu s nadšením. Když jsem však poprvé viděl, tu špinavou, plesnivou a totálně zničenou díru, téměř jsem propadal zoufalství. Tak jsem vše, co šlo, zboural a začal přemýšlet, co s tím. Nacpat na 20 metrů kuchyň, koupelnu, místo na spaní ( s paní ), televizi, stůl, židle, trochu toho nábytku. Dá se říci, že se to povedlo, ještě není vše hotovo, ale už bydlím a jsem spokojený. Jediné, co mě na tom všem mrzí, je postoj města. Zatímco jiní lidé byty ničí a devastují, jiní, ti hloupí, byty na vlastní náklady opraví a přitom nemají nárok na sebemenší úlevu.
  • Eliška Maršíková
    Dobrý den, nastěhovali jsme se také do malého bytu, po rekonstrukci, ale bohužel byl rekonstruovaný rychlou a levnou jehlou... takže je celý ze sádrokartonu, i zeď kterou sousedíme se sousedy, kteří jsou velice hluční a neohleduplní... mejdany ve 4ráno jim problémy nedělají... jak to áme odhlučnit? napište na můj e-mail. Díky

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.