Jak levně zapustit a pořídit bazén - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.


reklama

Jak levně zapustit a pořídit bazén

Jiří Votava
Ahoj kutilové , na příští rok si chci pořídit nějaký kruhový bazen a zapustit ho do země.Měl by být o průměru 5 m a hloubka 120 cm .Nyní pořád přemýšlím který (plastový , ocelový ) a nemohu se rozhodnout.Všechny práce bych si chtěl dělat sám abych ušetřil co nejvíc.Moje představa by byla jednoduchá ale ne asi reálná (vykopát díru , podklad štěrk na něj písek ,posadit bazen okolo zateplení obsypat to zeminou nahoře udělat dlažbu a hurá koupání .Budu rád za vaše názory ,rady atd .Popřípadě kde se dá sehnat levně bazén nebo podobně .Předem bych řekl že nemám peníze na stavbu na klíč a ani by mne to pak netěšilo
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 2

  • Zuzka
    Velmi Vám děkuji za tento užitečný odkaz: http://www.morkus-morava.cz/bazeny.html Také jsem hledala nějaké levné řešení jak mít bazén a přitom nezaplatit tolik peněz! Navíc když mám tak šikovného muže, který rád takové věcí tvoří! Jestli máte někdo již zkušenosti s těmito bazény vyrobenými svépomoci tak tady napište prosím. Zajímalo by mě, zda jste nakonec využil tyto plechy a zda to šlo dobře postavit a také jak to vypadá a funguje?
  • My jsme pořizovali bazén od Albixonu, se vším všudy, od zapuštění po zastřešení a za tu službu za super cenu.

Přidat komentář

Komentovat jako ...


© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.