Plůtek okolo venkovního bazénu - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

Plůtek okolo venkovního bazénu

Jan Vlach
Ahoj, nemáte někdo zkušenost, jak řešit oplocení zapuštěného venkovního bazénu (průměr cca 4 metry) kvůli nedostupnosti malého dítěte. Dcerka nám začala již běhat (2 roky) a léto se blíží. Přemýšlíme o nějakém pletivu či ohrádce, ale nevíme kde to sehnat či zda použít něco jiného.
Díky moc za radu.
vlachos
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 3

• Pepa Kutil
    Dobrý den.

Děti je potřeba hlídat, hlídat a zase hlídat, ač malinké, dokáží být velice vynalézavé. Plůtek se může místo zábrany stát naopak žebříkem, přes který dítě přeleze. Pokud máte pevnou a dobře upevněnou plachtu, je vhodné bazén zakrývat. Našli jsme obchod, který se specializuje na různé dětské zábrany, ukazujeme jednu z nich, pokud byste ji připevnili napevno tak, aby se nedala posunout, mohla by posloužit. Šikovný kutil může obdobně vyrobit plůtek dřevěný se svislými příčkami(jejich vzdálenost od sebe by neměla být větší než 12cm), vždy je třeba zábranu dobře ukotvit k podlaze a zajistit, aby si dítě nemohlo přistavět stoličku nebo něco jiného, po čem může vylézt a zábranu překonat. Pokud není bazén příliš velký, je možné vyrobit zábranu i z plotového pole s poplastovaným výpletem v pevném rámu - taková zábrana se pak položí přes bazén. Opět je třeba zábranu připevnit tak, aby se nedala posunou.

Můžete vyzkoušet i stavebnici multifunkční zábrany od firmy Geuther.

Kutil Pepa
  • zuzana
    Ahoj,mám dvě holčičky a taky jsme řešili stejný problém.Nechali jsme si udělat 2 desky z masivních latí.Tak vám to zakryje celou plochu.A ten prostor krásně využijete i k sezení atd.Hlavně se nemusíte se bát o malou.
  • Ludmila
    Zdravím. Vím, že už tu nějaké ty odpovědi na tohle téma bylo,ale doufám, že mi někdo poradí, jsem už bezradná:-(. Máme zapuštěný bazén, viz foto, který bych potřebovala nějak oplotit, aby mi tam nespadl roční syn. Bohužel jsme měli bazén dřív, něž druhé dítě a tak jsme to neřešili. Podlahu máme z kamennýho koberce, tak nevím, zda se do něj dá něco vrtat, aby se nepoškodil. Bazén máme asi 80cm od schodku z terasy, takže je to dost nebezpečné. A pokud by někdo vědět, kdo by byl schopen něco vyrobit, prosím o kontakt. Jsem z Brna. Děkuji za radu

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.