houpačky pro děti i dospělé - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

houpačky pro děti i dospělé

Jaromír Novotný
Potřebuji radu kde bych zakoupil houpačku pro větší děti bez opěradla ale komplet s řetězy a houpacími úchyty,ne však s obyčejnými zatočenými háky ale houpací kotvy které se houpají bez odporu,mívají je na dětských hřištích,stojan si vyrobím ale všude mají pouze houpačky pro malé děti s opěradly a připevněním na zatočené háky a nebo velmi drahé stojany ale malé né pro velké děti.Materiál na stojan mám chut do práce .prosím poradte kdo máte přehled,chci pořádnou houpačku at se můžou houpat všichni.Děkuji za rady a věřím že se dobrá duše najde.
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 3

• Tomáš R.
    Kde by se dala koupit nevim. Deda byl kovar a udelal si ji sam - houpacku pro dospele (lavici) a dalsi pro deti rychlou (jednosedadlovou). Ta rychla pro deti ovsem bezproblemu unese i dospeleho (cca 90kg). Rekl bych ze konstrukce rozhodne neni slozita. Popr mohu poslat foto. (houpacka uz slouzi pro 3generaci)
  • Miroslav Hegr
    prosím o návod na stavbu dvousedadlové dřevěné houpačky(myslím tu se sedadly na proti sobě).
  • Milos novy
    Já jsem koupil houpačku pro naše děcka na mrakyhracek.cz. Houpat se na ní můžou i dospělí, myslím, že má nosnost kolem 150kg, takže i ne zrovna drobečci se můžou vyřádit...

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.