Plastovou jímku nebo septik? - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
dárky od SOLATUBE dárky od SOLATUBE
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama

Plastovou jímku nebo septik?

Pavel Tolm
Zdravím,
s manželkou řešíme problém při stavbě domu - nemůžeme si vybrat mezi plastovou jímkou a septikem, ani tam nevidíme moc rozdílů. Dokáže mi to někdo vysvětlit, jaký princip má septik a jaký plastová jímka? Rovnou můžete přidávat i odkazy na dodavatele plastových jímek nebo septiků
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 5

 • Adam Jizlivý
  taky zdravím. za sebe doporučuji septik, má totiž odtok a tak se nemusí tolik vyvážet. Plastové jímky jsou vhodné spíš k chatě. Rozdíl mezi septikem a plastovou jímkou je hlavně ten, že splaškové vody ze septiku vytékají, zatímco odpadní jímka přepad nemá a ani mít bez povolení úřadů nesmí. Oboje má své pro a proti.
 • Adam Jizlivý
  Dodavatele konkrétně odkazovat nechci, nerad bych tu dával reklamu, jinak co se týče informací, tak ledacos ohledně septiků najdeš tady http://stavebninyx.cz/septiky.html
  a ohledně plastových jímek zde
  http://stavebninyx.cz/plastove-jimky.html

  Když už ses zeptal na ty čistírny odpadních vod, tak je to tady
  http://stavebninyx.cz/cistirny-odpadnich-vod.html
  (nepovažuji to za reklamu, když ten web nic neprodává)
  Kdyby si potřeboval dodavatele na cokoliv z toho sortimentu, zkus obchod@stavebninyx.cz a ten chlapec, co se tím zabývá by ti moh dobře poradit, kdo je kvalitní a kdo ne...
 • Adam Jizlivý
  Pracuji v jedné německé firmě pro výrobu plastových septiků a jímek, občas však děláme i vodoměrné šachty a čistírny odpadních vod.

  Jasně, více informací k čistírnám odpadních vod můžete nalézt přímo zde:
  http://stavebninyx.cz/cistirny-odpadnich-vod.html

  Tak snad Vám mé informace pomohly

  Mějte se hezky a zase někdy

  A. J.
 • Martin Skružný
  Zdravím, já jsem zastáncem betonové jímky, která nám dělá již delší dobu skvělou službu. Skvělí profesionálové jsou www.septiky-zumpy.cz. Odoborně poradí, 100% doporučuju.
 • My jsme při výběru dali přednost sklolaminátové. Je podstatně levnější a svou práci odvede stejně. Koupili jsme tuto https://www.jimky-septiky.cz/sklolaminatove-septiky-samonosne/varianta a fungujeme už druhým rokem jak má.

Přidat komentář

Komentovat jako ...


© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.