Oprava protékajícícho staršího záchodu - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

Oprava protékajícícho staršího záchodu

Dobrý den,

už několik dní se snažím vyměnit útroby protékajícího záchodu. Nejdříve jsem začal u těsnění u výpusti do samotného záchodu (bohužel, nevím odborně jak se tomu říká). To nepomohlo a tak jsem se snažil octem a solí odstarnit vodní kámen z toho plastového držáku, na který gumová membrána dosedá. To také nepomohlo. Napadlo mě tedy, že ten plastový držák je možná poškrabaný a jednoduše koupím nový. V Bauhasu jsem však narazil, protože mám ten starší širší typ (širší), který už se nevyrábí a tudíž ho jednoduše nelze našroubovat do té vodní nádoby, protože díra v keramice je moc široká a novější celkové útroby mají o dost užší díru na vypouštění. Jednoduše to netěsní. Napadlo mě, že do té naší starší nádoby dám novější korups a protože netěsní, objel bych ho silikonem, je to dobrý nápad? :)

Nebo nevíte někdo jak z toho ven? Kupovat novou nádobku na vodu kvůli pár kapkám se mi moc nechce.

Děkuji moc za rady
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.