zateplení - kotovice - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.


reklama

zateplení - kotovice

Milos novy
ahoj, rekonstruujeme domek z kotovic po babičce. Vlhko tam není, ale řeším otázku, jestli, když zateplíme fasádu, tak se nějaké neobjeví... dali jsme tam samozřejmě plastová okna, tak jsem uvažoval, že počkáme tuto zimu co to udělá, když tam budeme topit a větrat... nebo jestli tam dát třeba jen polystyren desítku? pětku? Má někdo zkušenost se zateplováním kotovice?
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 3

  • Jaroslav  Bránecký
    Jediný problém by mohla být vzlínající spodní vlhkost.První zásah bych doporučil podříznutí a vložení vodorovné izolace.Suchá kotovice má vcelku dobré izolační schopnosti,vlhká žádné.Pak bych provedl klasické zateplení venkovní fasády,ale nejméně 15 cm(EPS,min.vata).
    JB
  • Jaroslav Marinak
    souhlasím s Jarkem, izolací se rozhodně nic nepokazí.. co se týká zateplení, záleží i na pozici domu, pokud jste třeba obklopeni dalšími domy nebo stojí třeba na samotě na kopci...
  • zatím bych nezateploval, je to zrádné, nech to dýchat,větrej a top a uvidíš po té první zimě, i tak ale pokud tam nikdo nebude bydlet a jen občas zatopíš, tak se stejně nemusí projevit všechno

Přidat komentář

Komentovat jako ...


© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.