Rozdělení dětského pokoje - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
nářadí do dílny nářadí do dílny
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.


reklama

Rozdělení dětského pokoje

Řeším docela aktuální problém. Mám dětský pokoj cca 3x4 metry, a v něm dvě pubertální děti - holka a kluk. Každý z nich má jednu stranu pokoje, ale jsou ve věku, kdy by se nejraději přizabili, a ne aby spolu vycházeli. V pokoji je jedno velké okno přesně uprostřed. Napadá někoho způsob, jak daný pokoj alespoň opticky rozdělit, aby měl každý to své soukromí? Díky za každou radu.
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 2

  • Řešila jsem podobný problém. My s ohledem na větší místnost jsme zvolili řešení oddělení pokojíčků pomocí oboustranných policových skříní, které propouštějí světlo, ale udržují soukromí. Ve vašem případě bych spíš volila nějaký paravan či japonskou stěnu. Doporučuji obchod https://www.hezkydetskynabytek.cz/ , mají tam moc hezké věci a třeba něco vyberete.
  • Andrea Roubalová
    nezkoušela jsi se ohloedně toho poradit s nějakým odborníkem? Nějaký interierový archiekt, občas mají hodně dobré nápady

Přidat komentář

Komentovat jako ...


© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.