Reklamace vany Bette - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.


reklama

Reklamace vany Bette

Dobrý den,
prosím o radu. Cca před půl rokem jsem zakoupila vanu Bette, než se dostavil zedník, uběhlo několik měsíců. Těsně před plánovaným zapojením vany jsem při otírání zjistila, že je vana bouchlá - otřením vlhkým hadrem se kousek smaltu odloupl. Dříve jsem si toho opravdu nevšimla.
Vana byla mezitím stále původně zabalena (pouze ochrana hran, vnitřek nebyl chráněn) a uskladněna na místě, kde jí nemohlo nic poškodit, navíc jsem ji raději přikryla. I obložení koupelny bylo realizováno před plánovaným zapojení vany, aby vana nemohla být poškozena např. pádem obkladu apod.. Pro mě docela velká investice, proto jsem uskladnění věnovala značnou pozornost.
Bylo mi řečeno, že reklamace nelze uznat (záruka má být 30 let a vana ještě není zapojena), že reklamovat mechanické poškození až po nějaké době prostě neprojde.
Prý to projelo skladem a kontrolou u výrobce i u prodávajícího a za tím si stojí, ale já si také stojím za tím, že na vanu nemohlo nic těžkého spadnout.
Mám nějakou šanci dosáhnout uznání reklamace???? Nebo je to tak, že je mi záruka na houby a po každý to svedou na mě??

Nabídli mi ještě nějakou opravnou sadu, ale bojím se, aby to po určité době nezačlo zlobit, třeba nějak reznout a musela by se zas bourat koupelna.


Prosím ty, co už mají nějaké zkušenosti s reklamací, popř. opravou o radu. Za prvé jde o reklamaci a za druhé o princip....

Díky J.
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Přidat komentář

Komentovat jako ...


© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.