Thermo omítka od fy Baumit - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
nářadí do dílny nářadí do dílny
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.


reklama

Thermo omítka od fy Baumit

Prosím o zkušenosti s touto omítkou. Nejsou to jen vyhozené peníze? Místnost pro ložnici, která měla na omítce černou plíseň chci nadále využívat jako ložnici. Podlahu, která je na zemině jsem odizoloval IGLŮ tvarovkami s trvalým odvětráváním. Stěny, na kterých byla plíseň jsem otloukl na cihlu a nyní je chci nahodit omítkou Thermo Baumit Extra nebo omítkou Thermo Baumit s perlitem. Odstraním tím výskyt plísně? Prosím poraďte, děkuji.
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 1

  • upraveno 5. září 2018
    Dobrý den,
    tepelněizolační omítky Baumit jsou vysoce prodyšné a jejich schopnost sorpce může napomáhat k eliminaci vzniku plísní. Jelikož se zároveň jedná o jádrové omítky, je nutné uvažovat i nad vhodnou/ prodyšnou povrchovou úpravou stěrky a malby, které budou vlastnosti tepelněizolačních omítek podporovat (prodyšnost, nutná vyšší přídržnost stěrek oproti klasickému štuku apod.). V našem sortimentu jsou na tepelněizolační omítky určeny renovační stěrky Baumit Multi a prodyšný interiérový nátěr Baumit KlimaColor.
    Nicméně řešené plísně mají nějaký svůj původ a ten je potřeba vypátrat. Zpravidla se jedná o vliv vlhkosti z podkladu, kondenzaci vzhledem k promrzání konstrukce nebo nedostatečné výměna vzduchu v řešených prostorách. Pokud je příčina vlhkosti eliminována, je možné využít tepelněizolačních omítek anebo lépe sanačních omítek, např. Baumit MonoTras H, které jsou pro konstrukce více namáhané vlhkostí a vodorozpustnými solemi výkonnějším řešením. I pro toto řešení je však nutné zajistit dostatečnou výměnu vzduchu/ větrání.
    Baumit

Přidat komentář

Komentovat jako ...


© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.