Redukce ramínka vodovodní baterie - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.


reklama

Redukce ramínka vodovodní baterie

Josef Wrobel
Mám menší problém ,chci vyměnit dosluhující pákovou 150 baterii za 100 pro kterou byli původně vývody vody na chatě předchůdcem provedeny, nyní jsem obdržel od kolegy novou 100 pákovku s tím že je ůdajně možné k ní připojit jak sprchovou hadici tak příp. ramínko jelikož jsem ji dostal /holou bez ničeho/jenže ted na chatě zjištuji problém v tom že se snad zaprvé už ani nedá prodloužené /dlouhé/ramínku s 1/2 zoll závitem co tam je sehnat a i tak by to bylo jednou tak drahé jak celá baterie .Proto se rozhoduju to požešit nějakým adaptérem či redukcí jenže ouha to jsem narazil sicee eksistruje redukce ramínka :

https://www.m-k.cz/cz/produkty/584-vodovodni-baterie/307-nahradni-dily-do-vytokovych-raminek-k-vodovodnim-bateriim/detail/87-redukce-raminka.html

ale v opačném gardu /z velkého závitu 3/4 na menší1/2 ale ne naopak takže to nakocen vidím abych mohl používat dále to jinak dobré dlouhé původní ramínko nějak nechat vyrobit soustružníkem jinak to nevidím,nebo má tu někdo jiné /schůdnější/ řešení ?Děkuji za podnětné reakce.
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Přidat komentář

Komentovat jako ...


© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.