Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

ForPasiv 2018 uspokojil návštěvníky i vystavovatele HELUZ

ForPasiv 2018 uspokojil návštěvníky i vystavovatele HELUZ

Před několika dny se uzavřely brány stavebního veletrhu ForPasiv, který se konal v Praze Letňanech. Již tradičně se jej zúčastnila i společnost HELUZ, která ve svém výstavním stánku nabízela kompletní cihelný systém pro zdění, odborné poradenství pro investory, architekty, projektanty, stavební a developerské firmy.

reklama

Virtuální zdění zaujalo nejen mladé

Také laická veřejnost získala na stánku mnoho užitečných rad i nápadů jak efektivně pracovat s materiály HELUZ, někteří odvážnější si zábavnou formou mohli zkusit postavit část domu ukázkou práce s virtuální realitou. S pomocí technických pomůcek a speciálního programu si každý mohl na stánku vyzkoušet vyzdění rohu přesně podle prováděcího postupu, dozdění otvoru pro okno a usazení překladu a zdění s cihlou Femily 2in1.

Společnost HELUZ předvedla na letošním ForPasivu projekt, který přitahoval pozornost nejen mladých lidí. Program je určen všem, kteří již poznali nebo se chtějí seznámit s možnostmi virtuálního prostředí, rádi hrají počítačové hry a při tom mohou svůj um a šikovnost využít při praktické stavební činnosti. Mohou tak získat dokonalý návod, jak bezchybně vyzdít obvodové zdi, nebo již zmíněné okenní otvory. A pokud si virtuální stavebník neví rady, program ho upozorní na špatný postup, nebo poradí jak správně postupovat dál.

Virtuální realita má velké předpoklady pro využití v mnoha oborech. Jak ukázali na stánku společnosti HELUZ své uplatnění má i ve stavebnictví.
ForPasiv 2018 skončil, přinesl mnoho námětů, nápadů a již nyní se těsíme na další výstavy, kde se můžeme potkat osobně.

www.heluz.cz

Autor: Heluz (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Heluz jako jediný výrobce cihel deklaruje ekologickou výrobu 3  fotek

Heluz jako jediný výrobce cihel deklaruje ekologickou výrobu

Se zvyšujícím se zájmem veřejnosti o stavební výrobky s vyšší přidanou hodnotou ve formě nižších environmentálních dopadů narůstá certifikaci EPD ( ...


Jak se dá levně a moderně bydlet 7  fotek

Jak se dá levně a moderně bydlet

Vystavět si nový dům nebyl primární záměr investorů. Oba jsou místní usedlíci, žijí v tomto malebném koutě jižních Čech od mala. Nikdy neuvažovali, ...


Pokud chcete zdravě bydlet, tak nezateplujte 6  fotek

Pokud chcete zdravě bydlet, tak nezateplujte

Všude okolo nás se zatepluje. Vyměňují se stará okna za nová - tepelně izolační, zateplují se fasády panelových domů, počítáme se zateplením i při ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×