Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Heluz i letos vystavuje na veletrh For Pasiv 2017

Heluz i letos vystavuje na veletrh For Pasiv 2017

Chcete stavět rodinný dům a přemýšlíte, jak má vypadat, z čeho jej postavit, co k tomu potřeba? Pak zavítejte ve dnech 9. - 11. 2. 2017 na veletrh FOR PASIV v PVA Letňany a zastavte se v hale 5 u stánku B15. HELUZ vám pomůže najít na vše odpověď. Navíc můžete získat poukaz na domácí spotřebiče při nákupu cihel HELUZ.

reklama

Proč Heluz?

HELUZ není jen špičková cihla, ale komplexní stavební systém. Vyrábí cihly s různými parametry, stropy, překlady a komíny. Nabízí také materiály pro zdění – lepidla na cihly, tepelněizolační malty, omítky a zdicí pěnu. Z výrobků HELUZ tak může vzniknout celá hrubá stavba.

Myslí i na to, že řada lidí chce stavět svépomocí. Neřeší tak pouze prodej cihel a dalších produktů, ale nabízí i poradenství a pomocné služby. Věří, že díky výrobkům HELUZ a podpoře dopadne stavba rodinného domu přesně podle vašich představ.

Pomocí jednovrstvého zdění můžete z cihel HELUZ postavit i nízkoenergetické a pasivní domy.

​5 dobrých důvodů pro moderní cihelný systém HELUZ

  • Nejlepší tepelněizolační vlastnosti - Díky vlastnímu vývoji jsme na trh uvedli už čtvrtou generaci cihel. HELUZ Family 2v1 umožňuje postavit pasivní dům s využitím jen jedné řady cihel.
  • Všechno k sobě perfektně pasuje - Je to jako skládačka, která řeší kompletní hrubou stavbu. Keramické stropní panely, roletové a žaluziové překlady, komíny a samozřejmě různé typy cihel.
  • Cenová nabídka a výpis materiálu zdarma - Ušetříte si spoustu starostí a času pátráním po různých cenících a technických listech. Vše potřebné pro vás připraví zkušení odborníci.
  • Pořádný dům z cihel - V odolnosti a pevnosti moderní cihly nic neztratily. Konstrukce z nich je masivní, bezpečná, ohnivzdorná a trvanlivá. Životnost je sto a více let.
  • Příjemné bydlení - Cihly jsou prodyšné, z přírodních materiálů, s dobrými akustickými vlastnostmi a tepelnou akumulací.

Autor: Pavla (text a foto), Heluz (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Krásné a zdravé bydlení Na Výsluní 8  fotek

Krásné a zdravé bydlení Na Výsluní

Staré přísloví říká postav dům, zploď syna a zasaď strom. To všechno Martin Štýber, investor RD v Loděnici u Berouna splnil. Nevíme přesně, v jakém ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×