Právě soutěžíme o:
kuchyňské výrobky Fiskars kuchyňské výrobky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Hlavní výhrou je stolní počítač HP!

Hlavní výhrou je stolní počítač HP!

Ne každý člověk má v dnešní době dostatečné finanční prostředky, aby si mohl koupit zcela nový počítač za desítky tisíc. Ve většině případů ani plně nevyužije stále vyšší procesorový výkon, jež současná generace počítačů nabízí. Co se však vyvíjí opačným směrem, je kvalita zpracování nejlevnějších počítačů koncipovaných na délku životnosti těsně po dvouroční záruční době (někdy i dříve). Zde se nabízí pouvažovat o koupi repasovaného počítače. A protože nejlepší reklamou je osobní zkušenost, výherce v dnešní soutěži získá právě jeden z repasovaných počítačů od společnosti Počítače24.cz.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Pocitace24.cz.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!
Správné odpovědi naleznete na www.pocitace24.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Stolní počítač HP Compaq 6000 Pro SFF s grafickou kartou NVIDIA

Kvalitní stolní počítač vyšší třídy určený především pro podnikové využítí, navíc rozšířený o výkonnou grafickou kartu NVIDIA GEFORCE, se kterou počítač bez problémů zvládne i náročnější grafické úkony či méně náročné 3D hry. Je vybaven silným dvoujádrovým procesorem Intel a 4GB operační paměti typu DDR3, které lze rozšířit až na 16GB. Široká škála dostupných portů a rozhraní zaručuje výbornou flexibilitu s možností připojení mnoha externích zařízení najednou, kterou lze dále navýšit přidáním add-in karet do volných expanzích slotů typu PCI a PCI-E. To vše je podtrženo vysokou spolehlivostí funkčních komponent a precizním dílenským zpracováním, které je pro produkty řady HP Compaq Pro typické.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: Poukaz na servisní práce u Počítače24.cz v hodnotě 800 Kč

Každému se někdy stane, že ho počítač pozlobí a neví si s ním rady. S tímto poukazem Vám v servisu Počítače24.cz pomohou s kterýmkoliv problémem a navrhnou optimální řešení na míru Vašemu počítači i peněžence. Ať už se jedná pouze o náhlý pád operačního systému nebo vážný problém v podobě fatálního selhání nějaké zásadní součástky, poradíme si s tím!

· Poukaz lze použít pouze na úhradu nákladů za práci, nelze využít k nákupu náhradních dílů ani příslušenství a nelze směnit za hotovost. Celou poukázanou částku je nutné vyčerpat najednou, nevyužitá zbytková hodnota propadá.

ilustrační fotoilustrační foto

3. cena: USB Flashdisk Kingston Data Traveler G4 16GB – modrý

S tímto flashdiskem můžete mít svá data a dokumenty stále při sobě. Kapacita 16 GB bohatě postačí i na Vaší sbírku hudby či několik filmů ve vysokém rozlišení. Kingston Data Traveler 16 GB je dostupný v módní modré barvě a disponuje praktickým poutkem, díky kterému je ho možné pověsit například na svazek klíčů.

Hlavními přednosti Flashdisku Kingston Data Traveler G4 jsou vysokorychlostní rozhraní USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), pětiletá záruka a legendární spolehlivost produktů společnosti Kingston.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 26. 11. 2017
Uzávěrka: 12. 12. 2017
Slosování výherce: 13. 12. 2017
Zveřejnění výherce: 15. 12. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 20. 12. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Pocitace24.cz a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Pocitace24.cz.
  • Ceny odesílá společnost Pocitace24.cz.

O partnerovi soutěže

Firma Pocitace24.cz se už několik let zabývá prodejem především kvalitní repasované techniky „áčkové“ řady. Naším cílem je nabídnout zákazníkům široký sortiment byznysové výpočetní techniky za zlomek jejich původní ceny. Jelikož žijeme v digitálním věku, zaměřujeme se i na stále oblíbenější tablety a zejména na chytré telefony (smartphony).

Posláním firmy je budování dlouhodobých a vzájemných vztahů se zákazníky, kterým poskytuje nejen své zboží, ale také komplexní služby v podobě servisu a podpory. Jednou z těchto podpor je také unikátní blog zaměřující se na uživatelské recenze a různé návody, tipy a rady pro zákazníky. Záruka je poskytována standardně jako součást širokého spektra nabízených služeb. Nadstandardní službou je v případě porouchaného počítače bezplatné zapůjčení náhradní výpočetní techniky. Výhodou jsou nejnižší ceny pozáručního servisu a příznivé ceny u standardního servisu.


Autor: Pavla (text), Počítače24.cz (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Jak si vybrat repasovaný notebook 9  fotek

Jak si vybrat repasovaný notebook

Jestliže zvažujete nákup notebooku, máte omezený rozpočet nebo se vám jen nechce vyhazovat desetitisíce za nový stroj, ale přesto chcete rozumně na ...


Hlavní výhrou byl stolní počítač HP! 4  fotek

Hlavní výhrou byl stolní počítač HP!

Ne každý člověk má v dnešní době dostatečné finanční prostředky, aby si mohl koupit zcela nový počítač za desítky tisíc. Ve většině případů ani pln ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×