Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Jak na oplocení vám na veletrhu For Arch představí společnost Pilecký

Jak na oplocení vám na veletrhu For Arch představí společnost Pilecký

Plánujete návštěvu veletrhu For Arch, který se v pražských Letňanech koná ve dnech 19. – 23. září 2017? Zajímá vás, jaké možnosti oplocení pozemku jsou dnes trendy? Pak si rozhodně nenechejte ujít expozici společnosti Pilecký v hale 3 u stánku A9.

reklama

Expozice společnosti Pilecký bude věnována zejména trendy hliníkovému oplocení ALUPIL. Jedná se o novinku pro rok 2017/2018. Jak již název napovídá použitým materiálem je hliník, který se vyznačuje stálostí, kvalitní povrchovou úpravou a zejména bezúdržbovostí.

Mezi další novinky pak patří stínící výplně RATANPIL do svařovaných panelů PILOFOR. Panelová páska RATANPIL je skvělým řešením pro zastínění panelových oplocení. Na vaší zahradě vám celoročně zajistí pocit soukromí - páska je 100% neprůhledná. Netradiční a oblíbený ratanový vzhled dodá vašemu plotu punc originality.

Pokud se tedy chystáte na nové oplocení, pak vězte, že u expozice společnosti Pilecký načerpáte spoustu inspirace a dozvíte se mnoho užitečných informací.

Nezapomeňte tedy na veletrhu For Arch, ve dnech 19. - 23. září v hale 3 u stánku A9.

Pilecký hlásí: „PŘEDPOVĚĎ NA PODZIM: 100% ŠANCE NA NOVÉ OPLOCENÍ“.

Autor: Andrea (tisková zpráva), Pilecký (foto)

Klíčová slova:


Související články

Gabiony a jejich bohaté využití 11  fotek

Gabiony a jejich bohaté využití

Gabiony jsou zjednodušeně řečeno drátěné sítě, koše nebo klece, do kterých se nasype kamenivo. Jejich základním účelem je statické využití při oplo ...


Lehký plot, který ochrání soukromí 3  fotek

Lehký plot, který ochrání soukromí

Důvod vysazení živého plotu je jasný: odstínění zahrady od hluku a prachu ulice, i zvědavých očí sousedů a kolemjdoucích. Ovšem všechno, co roste, chc ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×