Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Jaro klepe na dveře. Přijďte se podívat na jarní novinky v péči o zahradu!

Jaro klepe na dveře. Přijďte se podívat na jarní novinky v péči o zahradu!

Blíží se jaro, které už všichni nedočkavě vyhlížíme. Čeká nás jarní údržba trávníku, starost o záhonky a výzdoba oken a balkonů květinovými truhlíky. Chcete znát novinky letošní sezóny pro domov a zahradu? Přijďte se podívat na 9. ročník veletrhu FOR GARDEN a dozvíte se, jaké novinky si pro vás připravila pro letošek společnost Agro CS.

reklama

Od 19. do 22. března v Pražském výstavním areále v Praze Letňanech probíhá 9. ročník veletrhu FOR GARDEN, který se týká zahradní architektury, nábytku, techniky a veřejné zeleně.

Na stánku č. D 13 v hale 1 se na vás těší zástupci firmy Agro CS, kteří vám nabídnou spoustu tipů a užitečných pomocníků pro péči o zahradu.

Máte holá místa v trávníku? Pořiďte si náplast!!

FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 je ideální pomocník na opravu vzhledu Vašeho trávníku. Pokud se Vám objevují po zimě lysiny nebo je trávník nějakým způsobem poškozen, je použití tohoto připravku nejjednodušším a nejrychlejší způsobem opravy. Jedním krokem poškozené místo snadno opravíte. Za velmi krátkou dobu Vám vyroste na poškozeném místě nový odolný trávník. Tento prostředek je vyroben z prémiového kokosového substrátu, semen rychle klíčících trav a dlouhodobě působícího hnojiva. Všechny složky společně zajistí semenům trav ideální prostředí pro jejich rychlé klíčení a růst.

O společnosti

Výrobní a obchodní program Zahradní divize je v současné době nejrozsáhlejší činností, kterou se společnost AGRO CS zabývá. Mezi její pilíře patří: substráty (pro hobby i profi trh), minerální hnojiva, organická hnojiva, organominerální hnojiva, krystalická a kapalná hnojiva, travní směsi, fungicidy, herbicidy, insekticidy a ostatní přípravky na ochranu rostlin, mulčovací kůra, štěpka a ostatní dekorační materiály. AGRO CS má výhradní zastoupení hobby balení hnojiva Kristalon pro Českou republiku. Mezi nejnovější projekty patří největší trávníková školka v tuzemsku, kde pěstujeme několik druhů trávníkových kobercůa ucelená řada výrobků pro ekologicky šetrné pěstování.

Autor: AGRO CS (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Těšíte se na jaro? Přijďte se podívat na novinky v péči o zahradu! 3  fotek

Těšíte se na jaro? Přijďte se podívat na novinky v péči o zahradu!

Těšíte se na jaro, na rozkvetlé záhony a měkoučký koberec trávníku na vaší zahradě? Chcete se co nejlépe postarat o záhony nebo přemýšlíte, jak ozvláš ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×