Právě soutěžíme o:
plážovou osušku Isover plážovou osušku Isover
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Je tu nová šance zkusit si montáž sádrokartonu na vlastní kůži

Je tu nová šance zkusit si montáž sádrokartonu na vlastní kůži

Společnost Rigips pořádá další ročník akademie Škola suché výstavby. Již podruhé je součástí doprovodného programu FOR ARCH od 20. do 23. září 2016 na výstavišti PVA v pražských Letňanech. Škola suché výstavy nabízí laikům zcela zdarma získat základní představu o možnostech sádrokartonu a naučit je základním dovednostem. Fachmanům pak přináší možnost vyzkoušet si nejrůznější finesy sádrokartonářské práce a dál se zdokonalit.

reklama

Disciplín bude několik

Škola je rozdělena do osmi dílen, z nichž každá je věnována jiným dovednostem sádrokartonářského řemesla. Bude tak možné si například vyzkoušet montáž sádrokartonu kolem střešních oken. Nebo se poučit, jak budovat rohy, aby ani po letech nic nepraskalo. Správný grif je potřeba si předem vyzkoušet i u úkonů, které jsou na první pohled jednoduché a základní. Jak například přeříznout desku Habito, aniž by se roztřepil povrchový papír? Je to jednoduché, ale musí se vědět jak.

Dílny se dále věnují tmelení, zamezení trhlin a odolnosti proti nárazu nebo montáži podlahy a dalším tématům.

„Materiál mám a znám, ale potřeboval jsem si vylepšit techniku. Rekonstruujeme podkroví a potýkám se s tím, že mi praskají spáry,“ řekl na Škole suché výstavby v Brně pan Václav, který zrovna odcházel z workshopu s názvem Aby kouty nepraskaly, kde byla v hlavní roli páska Easy Flex PRO.

Instruktoři z řad fachmanů

V týmu instruktorů budou i známí odborníci Rigipsu Luboš a Miloš, kteří nevystupují jen ve spotech, ale jsou skutečnými fachmany. Zaregistrovaným návštěvníkům bude k dispozici celý tým specialistů Rigipsu, kteří vše předvedou a individuálně vysvětlí. Skupiny, ve kterých se „vyučuje“, jsou natolik malé, že každý má prostor se zeptat na vše, co ho zajímá a vyzkoušet si náčiní i potřebný materiál.

Plány na rekonstrukce či přestavby má mnoho lidí, a ne každý předem zná všechno. Jak laici, tak odborníci se na školu rádi vrací a někteří přijíždějí i zdaleka. V několika případech se přihlásilo hned víc členů téže rodiny – například otec a syn. Pravidelně se stává, že se něco nového o sádrokartonu chtějí přiučit i dámy. Proto i tentokrát společnost Rigips očekává, že Škola suché výstavby bude nejvýznamnější částí doprovodného programu na veletrhu FOR ARCH v Praze.

Místo a termín konání:

  • Hala 6, plocha A02
  • Út 20. 9. – Pá 23. 9.,
  • 10:00 – 18:00

Na nejnovější termín Školy suché výstavby se můžete přihlásit zde: www.rigips.cz/rezervace

Program dílen a podrobné informace najdete zde: www.rigips.cz/skola-suche-vystavby/

Účast je zcela zdarma.

Autor: Rigips (tisková zpráva)

Související články

O Školu suché výstavby byl velký zájem 14  fotek

O Školu suché výstavby byl velký zájem

Škola suché výstavby, kterou uspořádala společnost Rigips v rámci doprovodného programu veletrhu FOR ARCH 2015, přilákala nebývalou pozornost laick ...


Rekonstrukce bytu raz dva 2  fotek

Rekonstrukce bytu raz dva

Chcete se přesvědčit, že rekonstrukce bytu může být snadná, rychlá a ne příliš drahá? Přijďte na stánek Rigips na veletrhu FOR ARCH 2015 ve dnech 1 ...


Rigips Škola suché výstavby 2  fotek

Rigips Škola suché výstavby

Práce se sádrokartonem je jednoduchá a rychlá! Chcete se to naučit? Společnost Rigips pro vás připravila školu suché výstavby v rámci veletrhu FOR ...


Rigips otevřel stálou Školu suché výstavby 4  fotek

Rigips otevřel stálou Školu suché výstavby

Společnost Rigips zahájila provoz celoroční školy suché výstavby. Kurzy sádrokartonu budou probíhat od konce října ve zbrusu nové školící budově v ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×