Právě soutěžíme o:
plážovou osušku Isover plážovou osušku Isover
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Jedinečná ochrana betonové dlažby

Jedinečná ochrana betonové dlažby
Novinkou společnosti CS-BETON v kategorii betonových dlažeb je speciální ochrana dlažby proti znečistění CSB-CLEAN PROTECT. Dlažba s touto úpravou i svým vzhledem patří mezi moderní prvky dnešní zahradní architektury. Také ostatními vlastnostmi přesně kopíruje potřeby zákazníků. Jedná se o skutečně revoluční řešení.
reklama

Rychle řeší problém

Mnozí z vás se rozhodli pro betonovou venkovní dlažbu. Volba je to velmi dobrá, zvláště pro garáže, či stání pro auta, přístupové cestičky okolo domu nebo zahradní terasy. Vyrábíme beton s malou nasákavostí, musíme to zmínit jinak, například i přesto všechna snažení stále nějaká nasákavost betonu zůstává. To přináší problémy, jelikož čistění dlažby může být složitější. V žádném případě, to se neděje, výroba dlažby podléhá vysokým nárokům norem a dlažba se testuje v těch nejpřísnějších podmínkách. Je tedy odolná proti CHRL. To samé CHRL – znamená odolnost proti mrazu a chemickým rozmrazovacím prostředkům, včetně soli. Z automobilu ukápne na dlažbu olej - a je tu zase skvrna! Všechny tyto problémy však rychle vyřeší právě CSB – CLEAN PROTECT. Skvrny od různých látek ano, zanedbaná dlažba trpí tím, že se na ní usazuje drobná špína, která pevně na dlažbě po čase ulpívá.

Výsledek nové technologie

Tradiční český výrobce CS-BETON se zaměřuje na výrobu betonové, velkoplošné a vegetační dlažby, ale i obrubníků, odvodňovacích systémů, palisád, schodů a dalších doplňků pro zahradu a dům. Ochranu dlažby vyřešil naprosto důsledně. Dokonale naplňuje význam slov CLEAN PROTECT: clean můžeme přeložit jako čistý, vyčistit a protect jako chránit. Většina výrobců venkovní betonové dlažby volí dodatečnou impregnaci, která se aplikuje až po výrobě. K úpravě dlažby CSB-CLEAN PROTECT však dochází směsí ochranných látek, které jsou přimíchávány již do základní betonové směsi. Výsledkem je nejen ochrana před různými povětrnostními vlivy, což se stalo dnes již standardem, ale hlavně bezkonkurenční ochrana před znečištěním.

Skvrny už nejsou strašákem

Kečup, marináda, červené víno a další pochutiny dokážou dlažbu nevratně poničit. Díky speciální ochraně si však nemusíte dělat hlavu s tím, jak bude betonová podlaha terasy vypadat ani po velké zahradní párty. Skvrny od pití, jídla a různých nehod se na ni mohou objevit, ale zbavíte se jich velmi snadno a rychle. Čistění dlažby se stává pro každého uživatele hračkou. Skvrny od oleje z automobilu na příjezdové dlažbě? Ani ty již nejsou strašákem. Jedná se jen o chvilkovou záležitost, kterou vyřeší běžný hadřík. Skvrny stačí otřít a nezůstanou po nich žádné stopy. A stejně jednoduše odstraníte i různé jiné skvrny.

Dlažby s novou ochranou

První z nových typů betonové dlažby je CSB – CORTILA. Vypadá velmi pěkně hlavně díky nestejně velkým kamenům o výšce 60 a 80 mm. Tato dlažba je nabízena s povrchem rovným nebo reliéfním. Druhou novinku prezentuje CSB - VALENCIA, která následuje současný trend dlouhých linií a obdélníkových tvarů. Stejně tak jako předchozí typ, je také vybavena nestejně velkými kameny o výšce 60 a 80 mm a podle přání zákazníka disponuje rovným nebo reliéfním povrchem. Podstatné je, že u obou novinek přitom nechybí ani systém ochrany CSB-CLEAN PROTECT, který dlažbu důsledně chrání proti skvrnám a nečistotám. Případné nečistoty nebo skvrny jsou velmi snadno odstranitelné a dlažba jako taková vydrží v nejlepší kondici po mnoho následujících let. Dlažby s použitím CSB - CLEAN PROTECTU budou v prodeji od 1. května 2013. Více informací na www.csbeton.cz.

Výhody dlažby s ochranou CSB-Clean Protect

  • Rychlé a snadné čištění
  • Odpuzuje běžné nečistoty a vodu
  • Vysoká odolnost vůči větru a dešti
  • Odolává velkým výkyvům teploty
  • Dlouhodobá barevná stálost
  • Ochrana proti UV záření

Autor: Petr (text), CS Beton (text a foto)

Související články

Odstranit skvrny z betonové dlažby už nemusí být problém 5  fotek

Odstranit skvrny z betonové dlažby už nemusí být problém

K realizaci zahradního posezení nebo posezení u bazénu neodmyslitelně patří i betonová dlažba. Všichni se snažíme o to, aby dlažba byla co nejkrásnějš ...


Antikutil – terasy 10  fotek

Antikutil – terasy

Dnešní antikutil by mohl mít jednotný název – kdo „zrasoval“ tu terasu? Jako obvykle v této rubrice, práce kvapná málo platná, a když se nedělá tak ...


Terasa – pohodlný přístup i místo k relaxaci 3  fotek

Terasa – pohodlný přístup i místo k relaxaci

Postavili jste si dům, koupili jste chatu nebo chalupu a léto jste prožili se zahradním nábytkem na trávě? Určitě to bylo příjemné posezení uprostřed ...


Vydlážděná terasa 5  fotek

Vydlážděná terasa

Rozhodnete-li se zřídit si na zahradě sezení kde budete stolovat, pochutnávat si na grilovaných dobrotách nebo jen tak odpočívat, čeká vás kromě po ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
9
čím čistit zámkovou dlažbu Zahrada
Poslední příspěvek: 13.4.2019 19:25 Jaroslav Marinak
2
Pergola přistavěna k domku Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 1.11.2018 19:55 Václav
2
Kamenný krb - netáhne komín Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 9.7.2018 17:21 Pavel
2
Altán nebo pergola Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 23.5.2018 12:53 Richard Černý
14
Hliníková pergola? Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 27.1.2018 12:04 Libor
1
Pergola-praskliny Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 28.3.2017 12:29 roman suchánek
1
Jak zkrášlit betonovou stěnu? Zahrada
Poslední příspěvek: 20.9.2015 18:43 Magdalna Kuchaříková
0
Renovace laminatove skluzavky Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jana
0
zahradní domek Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 roman
14
Hliníková pergola? Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 27.1.2018 12:04 Libor
9
čím čistit zámkovou dlažbu Zahrada
Poslední příspěvek: 13.4.2019 19:25 Jaroslav Marinak
2
Altán nebo pergola Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 23.5.2018 12:53 Richard Černý
2
Kamenný krb - netáhne komín Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 9.7.2018 17:21 Pavel
2
Pergola přistavěna k domku Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 1.11.2018 19:55 Václav
1
Pergola-praskliny Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 28.3.2017 12:29 roman suchánek
1
Jak zkrášlit betonovou stěnu? Zahrada
Poslední příspěvek: 20.9.2015 18:43 Magdalna Kuchaříková
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×